Право зараз і прямо зараз

Відпочиваючі  «Молодої гвардії» прийняли участь у  тренінгах «Школи прав дитини», які були проведені у рамках програми святкових заходів Міжнародного дня захисту дитини.

Представники офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини провели тренінгові заняття з учасниками п’ятої тематичної зміни. Заняття були сплановані таким чином, що корисний теоретичний матеріал чергувався із цікавими практичними вправами. Це дало змогу дітям краще поглибити свої знання із теми прав, а також відразу розвивати навички практичного використання таких знань у житті.

Краще зрозуміти процес захисту прав людини та прав дитини відпочиваючі мали змогу під час брифінгу з Аксаною Філіпішиною – Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Цікавим підсумком дводенних занять стала гра-квест «Знаю свої права» від тренерів Всеукраїнського громадського центру «Волонтер». Під час гри діти потрапляли у різні ситуації, знайти вихід з яких допомагав отриманий напередодні досвід.

Приємним завершенням занять для дітей стали корисні подарунки і звичайно необхідний мінімум знань, отриманий у співпраці із Представники офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Всеукраїнського громадського центру «Волонтер».

 

  • 6n1
  • 6n2
  • 6n3
  • 6n4

 


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас