УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Хочеш відчути себе людиною - допоможи іншому!

На тематичній зміні "Революція гідності: герої не вмирають" в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" було організовано діяльність тимчасового дитячого об’єднання "Юний волонтер". Мета його створення - актуалізація волонтерського руху серед дітей та залучення дітей до благодійних акцій, трудових десантів та агітаційних флеш-мобів.

Взявши участь у заходах об’єднання, його члени познайомились з поняттям "волонтерство", "благодійність", з видами та формами волонтерства, особливостями функціонування волонтерської діяльності в Україні.

Заключним етапом їх діяльності стала участь у фестивалі благодійних проектів "Дитина. Волонтерство. Благодія". Так, учасниками була розроблена низка проектів за наступними напрямками: "Еко-волонтерство" (екологічна спрямованість проектів на збереження навколишнього середовища та правильне споживання), "Е-волонтерство" (поширення волонтерської допомоги в соціальних мережах), "Арт-волонтерство" (збереження культурної спадщини), "Соціальне волонтерство" (допомога людям похилого віку, дітям, інвалідам, а також пораненим в АТО).


У своїх проектах діти висвітили актуальні проблемами сьогодення, які мають значення для всіх мешканців нашої держави, цим самим продемонстрували своє прагнення, готовність і здатність у служінні її жителям.

 

  • 13n1
  • 13n3
  • 13n4
  • 13n7

  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки