УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Кращі учні школи бойового гопака м. Одеси знову демонструють власну майстерність для відпочиваючих дітей

Співпраця зі школою бойового гопака «Шторм» продовжується вже понад рік, в результаті учні та тренери школи вже неодноразово приймали участь у національно-патріотичних заходах таборів центру. Цього разу – це майстер-класи по самозахисту.

Недільним ранком, 4 березня, найактивніші та найуспішніші гопаківці провели майстер-класи по самозахисту «Будь мужнім і сильним» для відпочиваючих на тематичній зміні «Революція гідності: герої не вмирають!». Бажаючих було більше ніж очікували організатори, при чому серед них були і дівчатка, а віковий діапазон коливався від 8 до 16 років.

Тренери спочатку моделювали ситуацію нападу на вулиці із правильними покроковими діями того, хто мав захищатися, а потім діти поетапно відтворювали показане. Відтак за 45 хвилин заняття всі учасники майстер-класу не тільки познайомилися із 7-8 прийомами самозахисту, а й отримали навики їх застосування шляхом тренування.


Впевнені, що такий формат заняття напередодні свята 8 березня надихнув сильних, мужніх та впевнених юнаків і хлопців на подвиги і звершення для прекрасної половини людства. Тепер учасники майстер-класу будуть ще сміливіші і не тільки по життю, а й у спілкуванні та привітаннях дівчаток.


Крім навиків самозахисту та впевненості у собі діти отримали масу задоволення і пообіцяли тренерам школи бойового гопака, що будуть і надалі тренувати прийоми, аби удосконалювати себе.

  • 6nn20
  • 6nn21
  • 6nn3
  • 6nn8
  • 6nn9

  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки