УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Героїчними стежками

Тематичний день, присвячений 100 річчю революції 1917-1921 років та Революції Гідності, передбачав відзначення історичних подій в Україні, які змінили хід її історії.

Значимому тематичному дню передувала не аби яка підготовка. Вчителі історії готували до проведення запланованих заходів як педагогів-організаторів так і класних керівників. Ними були проведені інтерактивні лекторії «Визначні постаті революції», створені презентації , які відображали основні події 1917-1921 років. В таборах було виготовлено поробки, малюнки, написано вірші та твори, присвячені тематиці дня.

Ранок 2 березня почався в таборах «Сонячного» та «Зоряного» з тематичного радіоефіру «Борітеся - поборете», на якому всіх відпочиваючих було запрошено до колективної творчої справи «Ми єдині». Після кращі дитячі роботи було представлено на виставці «Слава Україні і її героям».


Шкільні заняття цього дня розпочалися виховними годинами, де класні керівники обговорили з дітьми тему революції. А на кінолекторіях «Героїчні сторінки української революції» діти ознайомилися з історичними постатями, які відіграли важливу роль в процесі державотворення України як незалежної і вільної країни.


Тематичний день закінчився вшануванням загиблих героїв України хвилиною мовчання на загонових справах та вечірніх вогниках «Свічка пам’яті».


Шанобливе ставлення до подвигів заради країни - обов’язок кожного громадянина. Цей обов’язок і перед собою, і перед державою юні жителі країни дитинства «Молода гвардія» виконали з гордістю і честю.

 

  • 5n1
  • 5n10
  • 5n211
  • 5n27
  • 5n7

  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки