Виїзний навчальний-практичний семінар «Формування тимчасового дитячого колективу в умовах оздоровлення і відпочинку» провели методисти та педагоги-оранізатори дитячого центру у ВНКЗ «Балтське педагогічне училище». Семінар засвідчив, що серед студентів-майбутніх педагогів є чимало тих, хто має бажання і готовий працювати в «Молодій гвардії». Про особливості проведення виїзного семінару розповіла методист науково-методичного відділу Ольга Давидова.

«З перших хвилин зустрічі нам вдалося захопити студентів теплими вітальними закликами, різноманітними тренінговими вправами на знайомство, енергійними іграми із залом, музичними та іншими колективними іграми. Адже ми представляли професію педагога-організатора – людини, з якою завжди комфортно, легко і цікаво», – наголосила методист.

Читати далі...

Місяць напередодні Нового Року і Різдва – час, коли творчі майстерні із виготовлення сувенірів, подарунків, hand-made сюрпризів стають надзвичайно актуальними, адже кожному хочеться подарувати найріднішим і найдорожчим людям особливо неповторну святкову "штучку", зроблену власними руками.

Про роботу  гуртків дитячого центру у гарячу передсвяткову пору розмовляємо із керівником гуртка «Творчі долоньки» Юлією Голюк.

Читати далі...

«Народна ліга Одеси» – любительський турнір з міні-футболу, який включає Вищу, Першу та Другу ліги. Команда УДЦ «Молода гвардія» , починаючи з 2013 р., виступає у Першій лізі та має усі шанси стати перейти до Вищої.

Про це розповів капітан команди, методист табору «Сонячний» Павло Непийвода.

Читати далі...

Україна належить до числа авіаційних країн. Такі гіганти українського літакобудування як Ан 225 «Мрія», Ан 124 «Руслан» стали світовими рекордсменами і прославили нашу країну.  Тому свято День цивільної  авіації (7 грудня) є  актуальним для України – нам є чим пишатися і про що говорити.

У святковий день юні екскурсоводи табору «Зоряний», а також зацікавлені діти із табору «Сонячний» зустрілися із льотчиком, майором ВПС України Анатолієм Миколайовичем Фєдосєєвим. Діти дізнались чимало цікавого про зародження та  розвиток авіації, про особливості української цивільної авіації і навіть про деякі її секрети.

Читати далі...

6 грудня, у День Збройних Сил України, у дитячому центрі розпочалася XII тематична зміна «Різдвяний калейдоскоп».  У нових загонах, які почали формуватися із більше 700 дітей, що приїхали в «Молоду гвардію», відбулися не лише традиційні екскурсії  корпусами, вітальні майданчики та ігротека «Посміхайся – позитивом заряджайся», а й святкова кампанія «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини».

Про активний початок зміни розповіла методист науково-методичного відділу Ірина Бочко.

«Педагоги-організатори звертали увагу дітей на те, що усі ми повинні поважати воїнів нової української армії із її духом мужності, пам’яттю про героїчне минуле та беззаперечною здатністю захистити державу від ворогів. Саме тому професійне свято військових – не простий день в календарі для кожного українця», – зауважила методист.

Читати далі...

  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Е - Бібліотека

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас