18 серпня  УДЦ "Молода гвардія" відвідав Президент Національного олімпійського комітету України  перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка.

Учасники Всеукраїнських спортивно-оздоровчих змагань «Олімпійська зміна» та усі діти, не байдужі до спорту, змогли поспілкуватися із видатним спортсменом, а також уславленими олімпійськими чемпіонами  Миколою Мільчевим (стендова стрільба) та Юрієм Чебаном (веслуванян на каное) у рамках спеціального модулю, присвяченого психологічній підготовці у спорті. Теоретичну частину модулю провели доктор психологічних наук, професор, академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського Олексій Чебикін та завідувач кафедри біології та основ здоров’я інституту фізичної культури та реабілітації, Кандидат біологічних наук Анатолій Босенко.

Читати далі...

14 серпня учасники Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змагань "Олімпійська зміна"  провели цікаву зустріч із абсолютним олімпійським чемпіоном 1972 р. з легкої атлетики Миколою Авіловим. Зустріч стала можливою за сприяння директора Одеського обласного центру фізичного здоровя населення "Спорт для всіх" Алли Куликовської.

Напередодні діти дізналися, що Микола Вікторович  –український радянський легкоатлет, десятиборець, олімпійський чемпіон, світовий рекордсмен. Серед учасників зустрічі – юні спортсмени із Рівненщини, Волині, Львівщини, Чернівеччини, Донеччини, Запоріжжя, Житомирщини... Школярі, які вже мають певні спортивні здобутки у найрізноманітніших видах спорту, щиро цікавилися секретами майстерності олімпійського чемпіона, а також ставили життєво актуальні запитання:

Читати далі...

12 серпня 2017 р.  своє 45-річчя відзначив табір «Зоряний». Жодного літа за всі роки свого існування табір не був порожнім – тож усього зумів прийняти у свої обійми понад двісті тисяч дітей! Про це на святковому ювілейному концерті сказав генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський.

«У першу чергу ми вітаємо зі святом дітей, яким випала нагода відпочивати у прекрасному місці, від якого прямує найкоротша стежка до моря. Працівники дитячого центру роблять усе можливе, щоб відпочинок в УДЦ «Молода гвардія» був для вас справді корисним і незабутнім», – наголосив генеральний директор.

Читати далі...

08 серпня 2017 р. відбулася урочиста церемонія відкриття VIII зміни “Україна починається з тебе», у рамках якої в дитячому центрі проходитимуть Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі змагання «Олімпійська зміна».

Гостями урочистостей стали радник міністра молоді та спорту Ніна Уманець, головний спеціаліст сектору олімпійської підготовки Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді і спорту Олена Цигиця, начальник управління у справах молоді і спорту Одеської ОДА В’ячеслав Березуцький, олімпійський чемпіон зі стендової боротьби Микола Мільчев.

Читати далі...

29 липня 2017 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» відбулося дитяче свято «Ми – діти однієї планети»  за участю лауреатів ХІ Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!».

«Ми – діти однієї планети» –  це не просто гала-концерт, і навіть не лише шоу закриття XI Міжнародного фестивалю-конкурсу "Усі ми діти твої, Україно!". Це було справжнє Велике дитяче свято, яке об'єднало у єдиному мистецькому запалі понад шістсот учасників фестивалю, які вийшли на сцену, ще стільки ж їхніх нових друзів – учасників тематичної зміни "Усі ми діти твої, Україно!", і кілька тисяч вдячних і доброзичливих глядачів прямої трансляції дійства на каналі youtube.

Читати далі...

  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Е - Бібліотека

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас