Презентацію кінострічки "Іван Сила" провів для учасників зміни «Усі ми діти твої, Україно!» один із її режисерів, популярний український актор та режисер театру і кіно Віктор Андрієнко. "Іван Сила" –  дитячий художній фільм, показ якого вперше відбувся у 2013 р. Фільм розповідає про життя видатного українського борця, боксера, бійця вільного стилю, силача, артиста цирку Івана Кротона-Фірцака, який був визнаний найсильнішою людиною планети у 1928 році.

 

 

Той факт, що один із режисерів фільму презентував його глядачам-молодогвардійцям, додав стрічці особливого значення. Хоч уже минуло майже 5 років від першого показу фільму, Віктор Андрієнко все ще з величезеним захопленням розповідає про саму постать Івана Сили, вважаючи його українським супергероєм, достойною відповіддю Супермену чи Бетмену...

 

Хлопці й дівчата отримали у відвертих відповідях режисера про долю фільму і самого героя шалений посил про те, що потрібно знати українських визначних особистостей, пишатися ними, вчитися на їхніх прикладах, усвідомлювати, що труднощі, які людина долає, загартовують її і роблять сильнішою.

 

Після перегляду стрічки "Іван Сила" глядачі і справді виходили, сповнені захвату і піднесення.

 

"Фільм «Іван Сила», який ми тільки що подивилися, цікавий і повчальний. Найбільш вразив мене і багатьох інших глядачів момент, коли через Івана Силу (актор –Дмитро Халаджи) переїжджала машина, а також, як він рукою забивав цвяхи", – переказує найбільш вражаючі епізоди 12-річна Вікторія Драпчинська.

 

"Ніхто не вірив що Сила зможе підняти штангу, на 16 кг важу від попереднього рекорду!!! Коли Іван все ж це зробив – всі оточуючі були в захваті від побаченого подвигу", – продовжує переповідати 10-річна Ангеліна Стефлюк.

 

"Усе почалося у відомому цирку Праги, де бідний чоловік переміг силача. Відтоді його стали називати Іван Сила. Іван Сила став не тільки найсильнішою людиною у Празі, а й полонив своєю майстерністю Угорщину, Болгарію, Грецію, Румунію, Францію, Данію, Нідерланди, Польщу, Канаду, США... Нам це дає приклад того, що можна досягти в житті більшого", – резюмювала 12-річна Вероніка Шалева.

 

Знайомство із видатним Іваном Силою і надзвичайно цікавим, мудрим і харизматичним режисером Віктором Андрієнком залишить по собі яскравий слід. Дякуємо за це XII Міжнародному конкурсу-фестивалю "Усі ми діти твої, Україно!".

 

 • 041
 • 042
 • 043
 • 044
 • 045

 

_______________________________________________________________________________________________

 

20 липня, у Міжнародний день шахів, у дитячому центрі відбувся Чемпіонат "Молодої Гвардії" з шахів за швейцарською системою. Про це розповів завідуючий відділом спортивно-оздоровчої роботи Андрій Чернян.

 

 

«Усього в чемпіонаті взяли участь 32 спортсмени, у кожному наступному турі зустрічалися супротивники з однаковою чи близькою кількістю очок (ніхто не вибував з Чемпіонату, кожен боровся до останньої секунди), – прокоментував хід чемпіонату керівник спортивного відділу.

 

За словами А.Черняна, деякі юні спортсмени, що зголосилися взяти участь у чемпіонаті, володіли грою лише на початковому рівні. Та їхній інтерес до шахів просто необхідно було підтримати! Тож інструктори зі спорту частково стали для окремих гравців шаховими тренерами. Тим не менше, шахова атмосфера принесла учасникам турніру величезне задоволення і безперечно надихнула чимало підлітків на подальше заняття шахами.

 

За підсумковою кількістю набраних очок переможцями Чемпіонату стали:

 

Макаренко Євгеній – І місце 
Ціхановський Петро – ІІ Місце 
Кирилов Кирило – III місце 

 

"Навіть на шахах можна зіграти симфонію", – сказала колись людина, закохана у цю гру мудрих і сильних. Здається, цього дня в дитячому центрі «Молода гвардія» юним спортсменам вдалося зіграли чудову літню шахову симфонію. 

 

 • 041
 • 042
 • 043
 • 044
 • 045
 • 046
 • 047
 • 048
 • 049
 • 050

 

_______________________________________________________________________________________________

 

Яке, на вашу думку, найулюбленіше заняття нинішніх дітей-підлітків? Ми переконалися, що це – фотографування з медіа-персонами. 19 липня наші відпочивальники дістали змогу зустрітися із Оленою Ларіною – актрисою, що виконує роль вчительки біології у відомому серіалі про сучасну українську школу, і ця подія викликала шалений інтерес у десятків шанувальників «Школи»!

 

 

"Яка адреса школи, в якій знімався серіал?", "Що зробити, щоб стати актором?", "Чи скоро можна буде побачити продовження?", "Як розвиватиметься історія з закоханим у вас учнем", "Як вас обрали на роль?".... плетениця запитань, здавалось, ніколи не закінчиться, діти готові були задавати їх по кілька разів тільки для того, щоб продовжити спілкування із актрисою, яка наближала їхню відстань до світу сучасного кіно!

 

Мегащирими були прощальні побажання актрис: "Залишайтеся завжди такою красивою, доброю, ніжною, чарівною і нехай побільше в серіалі "Школа" буде Лесі Артемівни, щоб ваше бажання реалізовувати себе актрисою обов'язково втілювалося!"

 

Модераторами зустрічі були позитивні і професійні слухачі Школи медіаграмотності Злата Годунова та Аліса Головченко. Вони молодці!  Дівчаткам чудово вдалося керувати процесом і надати зустрічі динамізму і теплоти.

 

А після зустрічі запитань і побажань в залі ропочався нескінченно-солодкий процес фотографування з теле-кумиром на сходах, у проходах, на вулиці.... Десятки, сотні фото, селфі, автографів, обмінів компліментами, подяк, передавання привітів іншим акторам серіалу, обіймів і навіть дружніх поцілунків. Діти, виявляється, дуже люблять "Школу"!..  І фотографуватися.

 

 

 • 032
 • 033
 • 034
 • 035
 • 036
 • 037
 • 038
 • 039

 

_______________________________________________________________________________________________

 

18 липня відбулось свято відкриття 7-ї тематичної зміни та фіналу XII Міжнародного конкурсу-фестивалю  "Усі ми діти твої, Україно".

Щедрий літній дощ передував церемонії відкриття фестивалю, але він не став на заваді урочистостям і піднесеному святковому настрою талановитих дітей та організаторів дійства. 

 

 

"Українці знають, що дощ на початок справи – добра прикмета! Дощ, що зрошує землю, обіцяє їй процвітання, багатство, удачу. Тож ми впевнені, що XII Міжнародний конкурс-фестиваль «Усі ми діти твої, Україно!» обов'язково розквітне новими талантами та подарує чудовий відпочинок на березі Чорного моря, у «Молодій гвардії», – звернулася до приязної і яскравої аудиторії доктор філологічних наук , професор Наталія Віннікова.

 

Фестиваль дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!» є спільним проектом Міністерства соціальної політики УкраїниМіністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міжнародної громадської організації «Міжнародна освітньо-культурна Асоціація» та державного підприємства Український дитячий центр "Молода гвардія". На церемонії слова вітання з листів міністра освіти і науки Лілії Гриневич, міністра культури – Євгена Нищука, міністра соціальної політики Андрія Реви передали професор Наталія Віннікова, Лауреат Шевченківської премії, народна артистка України, солістка Національної опери України Анжеліка Швачка та генеральний директор ДП "УДЦ "Молода гвардія" Едуард Лебединський.

 

Виконавчий директор Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!», голова правління Міжнародної освітньо-культурної Асоціації Любов Горват висловила глибоку подяку і захоплення батькам і керівникам хлопців і дівчат-учасників фестивалю, завдяки праці і любові яких їхні таланти мають змогу розпускатися і яскраво буяти на фестивальній сцені.

 

"Мельпомена”, "Троянда”, "Веселка”, "Серпантин”, "Горицвіт”, "Райдуга- Шанс”, "Златиця”, "Яворочок", "Стожари”, "Дзвінкі голоси», "Ровесники", "Ровесник" , "Радість, "Вогник”, "Щасливе дитинство", "Гарний настрій”, "Мікс”, "Мальва”, "Перлинки Поділля" , "Гармонія”, "Карамель”, "Веснянка”, "Нью-Анс", "Вітамінчики” – це ж тільки перелік назв художніх колективів, які, разом із харизматичними сольними виконавцями, формуватимуть фестивальне суцвіття. Кожен з них боротиметься за диплом переможця і звання найкращого, та головне – абсолютно кожен причетний до народження неперевершеного свята краси і таланту, об'єднаного щирим патріотичним гаслом "Усі ми діти твої, Україно!".

 

 • nn01
 • nn02
 • nn03
 • nn04
 • nn05
 • nn06
 • nn07
 • nn08
 • nn09
 • nn10
 • nn11
 • nn12
 • nn13
 • nn14

 

_______________________________________________________________________________________________

 

18 липня народні депутати Верховної Ради України, члени комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Наталія Королевська та Сергій Каплін відвідали УДЦ «Молода гвардія» в рамках робочої поїздки до Одеської, Херсонської та Миколаївської області. 

 

 

Народні депутати ознайомилися з територією дитячого центру, оглянули умови проживання дітей, об’єкти спортивної інфраструктури, відвідали їдальню, кіноконцертний комплекс, виставку творчих робіт фіналістів XII Міжнародного фестивалю-конкурсу «Усі ми діти твої, Україно!». Юні журналісти, учасники дитячого прес-центру, використали можливість, щоб поставити депутатам важливі чи просто цікаві запитання, як от «Що потрібно робити, щоб стати політиком?», «Чи подобалось вам у дитинстві відпочивати в таборах?» та інші.

 

Н.Королевська, С.Каплін – не вперше у «Молодій гвардії», обоє добре знайомі зі специфікою її діяльності та історією розвитку. Для них як для членів комітету ВРУ з питань соціальної політики важливою була інформація про те, що дитячий центр щорічно оздоровлює понад 11 тисяч дітей не захищених соціальних категорій, в тому числі, дітей із «сірої» зони та внутрішньо переміщених осіб. Народні депутати висловили намір ініціювати затвердження оновленої Державної програми розвитку «Молодої гвардії», яка б не допустила можливість приватизації цього державного підприємства і – навпаки – активізувала процес оновлення і реконструкції дитячого центру.

 

«Наш Комітет соцполітики буде ініціювати спільне засідання з колегами з інших профільних комітетів ВР – у справах дітей, бюджетного та інших, щоб запустити всі процеси для збереження і покращення цієї перлини», – зазначив С.Каплін на сторінці у мережі Facebook.

 

 • n1
 • n2
 • n3
 • n4
 • n5
 • n6

 

_______________________________________________________________________________________________

 


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас