УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

День народження дитини? Весняне свято? Або просто – сильне бажання цікаво і весело провести весняний день на свіжому повітрі, у гарній компанії друзів?.. В Українському дитячому центрі "Молода гвардія" мають чудову ідею, як зробити дитячий вихідний день по-справжньому особливим! 

 

  

ВЕСНЯНА ВИЛАЗКА ДО МОРЯ – це пропозиція для дітей віком від 7 до 16 років, що включає:

 

– 5 годин різноманітної активності для компаній та груп дітей у супроводі професійних педагогів-організаторів (з 10.00 до 15.00);

 

– квест-ігри, рухливі змагання, творчі конкурси на обрану вами популярну тематику ("Школа виживання", "Школа магії Хогвартс", "Шпигунські розслідування" і багато інших);

 

– екстремальні розваги у великому мотузковому парку та на атракціоні "Zip-line";

 

– привітання, сюрпризи з Днем народження та іншими святами;

 

– смаження сосисок та маршмеллоу на багатті (за бажанням).

 

ЦІКАВО, правда ж? Уточнюйте деталі, обговорюйте тематику дня, бронюйте зручну для вашої компанії дату. Увага! Діє спеціальна ВЕСНЯНА ціна!

 

Viber, Telegram: (099)046-61-62, (097)042-74-21

Тел. (048)755-92-30

 

Приходьте – домовимось, як влаштувати цей день спеціально для вас.

Миколаївська дорога, 172, м.Одеса

 

На засідання Кабінету Міністрів України 17 лютого прийняте рішення про повернення до моделі адаптивного карантину. У його рамках передбачається, що з 24 лютого 2021 р. на всій території України буде встановлений базовий, «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, який у разі перевищення епідпорогу захворюваності чи інших суттєвих ознак, визначених у Постанові уряду, змінюватиметься на «помаранчевий» чи «червоний» із посиленими або суворими обмежувальними протиепідемічними заходами. 

 

  

Жовтий рівень епідемічної небезпеки передбачає, серед переліку інших, такі заборони:

 

 •  перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту (респіраторів, масок);
 •  перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
 •  проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі;
 •  діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю);
 •  відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
 •  діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів загальної площі приміщення та інші.

 

Щодо наступного,  “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки, то він є так званим «попереджувальним», при ньому діють ті ж обмежувальні заходи, що і при «жовтому» рівні, окрім того,  додатково запроваджуються посилені заходи контролю за їхнім дотриманням на території регіону. Посилюється готовність закладів охорони здоров’я до прийому хворих на COVID-19, підвищується увага до виявлення та реєстрації осіб з підозрою на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я.

 

А от “червоний” рівень епідемічної небезпеки, вводить більш суворі заборони. На цьому рівні будуть діяти ті обмеження, які діяли під час строгого карантину у січні 2021 р.: закриті ТРЦ, ринки, заклади громадського харчування, кінотеатри, театри, заклади освіти (окрім дитячих садків і початкових класів у школах), спортзали, басейни тощо.  

 

Нагадаємо, що у березні 2020 р. УДЦ «Молода гвардія» призупинив діяльність з прийому дітей на відпочинок та оздоровлення у зв’язку з локдауном. Аж до серпня продовжували діяти карантинні обмеження щодо дитячих закладів відпочинку та оздоровлення. З 9.08.2020 по 17.10.2020 прийом дітей у таборах дитячого центру відновився, відбулись 3 тематичні зміни.  Дотримання належних заходів протиепідемічної безпеки, уважність, дбайливе ставлення усіх працівників центру до стану здоров’я дітей стали запорукою того, що протягом усіх проведених змін не було випадків захворюваності відпочивальників на коронавірусну хворобу.

 

В УДЦ  «Молода гвардія» сподіваються, що вже в березні центр почне приймати перших відпочивальників у 2021 р.

Український державний центр «Молода гвардія» – це заклад оздоровлення і відпочинку, який функціонує цілорічно. Традиційно за рік із лютого по грудень тут відпочиває понад 11 тисяч дітей зі всіх областей України. У 2021 р. у центрі планують провести 12 тематичних змін. Про це розповіла керівник науково-методичного відділу Наталія Щубелка. 

 

  

Організація оздоровлення та відпочинку дітей в «Молодій гвардії» здійснюється за спеціальною програмою оздоровчої тематичної зміни, протягом якої дитина, крім послуг з оздоровлення та відпочинку, отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів за напрямами позашкільної освіти, фізичної культури та спорту, соціальної реабілітації, соціального захисту тощо. На 2021 р. працівники центру розробили і подали на погодження до Мінсоцполітики план-графік 12-ти тематичних змін, кожна з яких має власне спрямування – від медіаграмотності, профорієнтації, розвитку екологічної культури до соціальної активності, поглиблення творчих здібностей, інтересу до наук, спонукання до самопізнання, – анонсує керівник.

 

Пропонуємо ознайомитися з тематикою та орієнтовними датами проведення змін:

 

 1.

12.03.21-1.04.21

АКАДЕМІЯ МЕДІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ

2. 

04.04.21-24.04.21

GPS НА МАЙБУТНЄ

 3.

27.05.21-17.05.21

ЖИТТЯ У СТИЛІ «ЕКО»

 4.

29.05.21-18.06.21

ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ

 5.

21.06.21-11.07.21

ТВОРЧЕ ЛІТО

 6.

14.07.21-03.08.21

УКРАЇНА – ЄДИНА РОДИНА

 7.

06.08.21-26.08.21

МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА

 8.

04.09.21-24.09.21

У КАДРІ – ГРА

 9.

27.09.21-17.10.21

ЗАВЗЯТТЯ. ГАРТ. ЗВИТЯГА

 10.

20.10.21-10.11.21

АБЕТКА БЕЗПЕКИ

 11.

12.11.21-02.12.21

ШКОЛА ЦІКАВИХ НАУК

 12.

05.12.21-25.12.21

СВЯТКОВА КІНОКОРПОРАЦІЯ

 

Однак, маємо проінформувати, що заплановані дати проведення змін можуть бути відкориговані у залежності від рішень Кабінету Міністрів України, які стосуються заходів запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та особливостей роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в умовах карантину.

 

Нагадаємо, що, у зв’язку із суворими карантинними обмеженнями, за весь 2020 р. табори Українського дитячого центру «Молода гвардія» змогли провести тільки 4 тематичні зміни (із запланованих 13-ти). В кінці 2020 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову про надання фінансової підтримки поточної діяльності дитячих центрів «Молода гвардія» та «Артек». Це дало змогу продовжити утримання дитячого центру в належному стані, а також розпочати підготовку усіх підрозділів підприємства до сезону роботи у 2021 році.

 

З питань бронювання, придбання путівок на літні зміни

контактуйте, будь ласка, з нами :

 Тел. (048) 755-92-61,

 

Заявки надсилайте:

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Telegram: @MolGvard_info

За вікном – лютий 2021 р. Зима вже встигла потішити Одесу морозцем і рясними снігами, тож усі чекають її завершення і початку нового сезону відпочинку та оздоровлення дітей в ДП УЦД «Молода гвардія».  «Коли розпочнеться перша зміна?» – це питання все частіше звучить від дітей та їхніх батьків. Відповідь дає заступник генерального директора з виховної роботи Василь Максимович Бездень: 

 

  

– Працівники дитячого центру роблять усе можливе для того, щоб прийняти дітей на першу зміну вже на початку березня. Нами детально розроблені нові тематичні зміни – кожна з них точно буде по-своєму цікавою, корисною для здоровя і розвитку, безпечною для дитини. Ми проводимо дистанційне навчання зі студентами педагогічних закладів освіти, щоб за його результатами розширити коло своїх педагогів-організаторів, як тільки це буде необхідно. Але точну дату, коли розпочнеться зміна, ми зможемо назвати тільки тоді, коли Уряд помякшить умови карантину, повязаного з поширенням коронавірусу. Суворі карантинні обмеження поки що забороняють прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, але ми сподіваємося, що вже найближчим часом рівень епідемічної небезпеки покращиться – і наші табори зможуть відчинити двері для дітей зі всієї України.

 

Щодо порядку направлення дітей на відпочинок та оздоровлення, то воно здійснюється згідно «ПОЛОЖЕННЯ про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів», затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 02.06.2020 року № 358 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0517-20#n7

 

Згідно документу, до ДП «УДЦ «Молода гвардія» направляються діти віком від 7 до 18 років. Путівки до ДПУ «МДЦ «Артек» і ДП «УДЦ «Молода гвардія», придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки. Бюджетні кошти спрямовуються Мінсоцполітики на організацію оздоровлення та відпочинку таких категорій дітей:

 

 

 • дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; 
 • дітей з інвалідністю; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи; 
 • дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; 
 • дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; 
 • дітей із багатодітних сімей; дітей із малозабезпечених сімей; 
 • дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, у тому числі дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків; 
 • дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; 
 • дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях; 
 • дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; 
 • дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; 
 • дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; 
 • рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї; 
 • дітей, взятих на облік службами у справах дітей як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах; 
 • дітей, які перебувають на диспансерному обліку; 
 • талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; 
 • дітей - учасників дитячих творчих колективів і спортивних команд; 
 • дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села. 

 

За пільговими путівками варто звертатися до структурних підрозділів Мінсоцполітики з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій.

 

Звертаємо вашу увагу, що 10 відсотків усіх путівок дитячий центр «Молода гвардія» має можливість реалізовувати самостійно, з питань придбання контактуйте з нами :

 

Тел.. (048) 755-92-61,

Заявки надсилайте:

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Telegram: @MolGvard_info

17 жовтня в УДЦ «Молода гвардія» завершилась 10-та тематична зміна, а наступна – 11-та, яка за планом повинна була стартувати 20 жовтня 2020 р., на жаль не розпочалася. Причиною стало рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2020 про встановлення з 19.10 2020 р. у м.Одеса «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Як відомо, заходи «помаранчевої» зони забороняють приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. 23 жовтня новим рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС продовжене перебування Одеси у «помаранчевій» зоні. 

 

  

Зважаючи на ці рішення та чинну Постанову Кабінету Міністрів України від 22.07 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», якою  до 31 грудня продовжено дію карантину на всій території України, табори дитячого центру вимушені призупинити свою основну діяльність з приймання дітей та проведення тематичних змін.

 

Підрозділи державного підприємства «УДЦ «Молода гвардія» продовжують роботу у режимі оптимізації діяльності задля збереження центру у належному стані – санітарному, матеріально-технічному, економічному. Не можливо уявити існування «Молодої гвардії» і без активності педагогів.  На цьому наголошує керівник відділу науково-методичного забезпечення Наталія Щубелка.

 

– Вимушене призупинення діяльності центру не гальмує, а навіть навпаки – стимулює роботу методистів та педагогів-організаторів в опануванні та впровадженні у практику сучасних форм, методів та інноваційних технологій для якісного професійного супроводу дітей упродовж оздоровлення та відпочинку. Ми отримали час і шанс для посиленого навчання і діяльного розвитку, –  наголосила Н.Щубелка.

 

Справді, вже в період з 22 по 30 жовтня педагоги-організатори дитячого центру стали учасниками «Лабораторії педагогічної майстерності», у рамках якої відбулись навчальні заняття з технології дебатів, ігрової майстерності, навчально-практичне заняття «Перша долікарська допомога» та заняття у рамках школи молодого вчителя «Олімп»,  психологічні години, майстер-класи керівників творчих майстерень та інструкторів з фізичної культури і туризму… Педагоги-організатори таборів «Зоряний» та «Сонячний» представили на розсуд колег власні освітньо-виховні заходи, які стануть основою нових цікавих справ у наступних програмах тематичних змін.

 

Кульмінацією діяльності «Лабораторії» став насичений день 30 жовтня, за графіком якого пройшли:

 

– дебатний турнір за форматом Карла Поппера з полісі-кейсом на тему «Молода гвардія» – територія розвитку;

 

– пісенно-ігрова програма  «Територія гри»;

 

– Навчальний фут-квест «Педагогічний калейдоскоп».

 

Жоден із цих заходів не відбувся формально, а був по-своєму корисним  і повчальним, викликаючи у учасників запальний інтерес. А у педагогів-організаторів, культорганізаторів, методистів дитячого центру уже народжуються нові стратегії і плани реальної, дієвої активності, яку вони впроваджуватимуть вже з початку нового робочого тижня. Одеса і Україна бути чути і знати, що дитячий центр «Молода гвардія» не зупиняє діяльність!

 

 

 • k01
 • k02
 • k03
 • k04
 • k05
 • k06
 • k07
 • k08
 • k09
 • k10
 • k15
 • k16
 • k17
 • k18
 • k19
 • k21
 • k22
 • k25
 • k26
 • k27
 • k28
 • k29
 • k30
 • k31
 • k32
 • k33
 • k34
 • k35
 • k36


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки