Український дитячий центр «Молода гвардія», що знаходиться на березі Чорного моря в Одесі, сьогодні є найбільшим в Україні закладом дитячої рекреації. 

 

 

 

Дитячий центр працює цілорічно, щороку протягом тринадцяти таборових змін тут відпочиває понад 11 тисяч дітей. Заклад знаходиться у підпорядкуванні Міністерства соціальної політики України, тож можливість відпочити тут отримують в першу чергу діти соціально незахищених  категорій населення.

 

Структурні підрозділи Мінсоцполітики направляють до «Молодої гвардії» дітей пільгових категорій, надаючи їм, згідно Закону України «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» 100-відсотково-безоплатні та путівки з частковою батьківською доплатою вартості.

 

Однак, зіпсувати якісний дитячий відпочинок можуть завзяті інтернет-шахраї. На початку 2019 р. на просторах інтернету з’явився сайт-«двійник» «Молодої гвардії», який пропонує охочим придбати так звані «купони на знижки» на путівки до дитячого центру. На шахрайську приманку уже встигли зловитися кілька довірливих відвідувачів сайту, які, відправивши гроші на придбання купона, натомість не отримали жодного підтвердження про успішність цієї «угоди».  Обурені покупці купонів звертаються із запитами адміністрації державного підприємства, яка змушена пояснювати, що не має жодного відношення ні до сайтів-двійників, ні до продажу псевдо-купонів.

 

Генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський радить усім, хто цікавиться відпочинком в «Молодій гвардії», черпати інформацію про актуальну діяльність центру з його офіційних джерел, щоб не стати жертвою інтернет-шахрайства.

 

«Нам, звичайно, приємно, що державне підприємство Український дитячий центр «Молода гвардія» сьогодні надає якісну послугу достатньо високого рівня – так, що путівки до дитячого центру батьки готові купувати задовго до початку оздоровчого сезону. Це підтверджує наші наміри збільшити кількість путівок, які ми можемо реалізовувати самостійно, без посередництва місцевих департаментів Мінсоцполітики. Упевнені, що це допоможе зробити дитячий центр більш сучасним і комфортним, розширити надання якісних послуг, цікавих дітям. 

 

Однак, для усіх охочих приїхати до «Молодої гвардії» у 2019 р.,  наголошую, що для придбання путівок сьогодні є два надійні шляхи: звертатися за пільговими путівками до територіальних підрозділів міністерства соціальної політики, або безпосередньо до дитячого центру. Будьте пильними, щоб гачки інтернет-шахраїв  не змогли зіпсувати омріяну  зустріч дітей з найкращим українським дитячим центром».

 

Нагадаємо, що сезон таборових змін 2019 р. розпочнеться в УДЦ «Молода гвардія» орієнтовно 24 лютого. Відкриє його перша тематична зміна «Я – українець, і я цим пишаюсь». Із планом-графіком наступних тематичних змін можна ознайомитись за посиланням http://moloda-gvardiya.com.ua/uk/zminy-verh 

 

_______________________________________________________________________________________________

Напередодні завершення XIII тематичної зміни діти, що відпочивали в таборі «Зоряний», разом зі своїми педагогами та представниками адміністрації принесли святковий передноворічний настрій в будівлю адміністрації дитячого центру «Молода гвардія». 

 

 

 

Гамірні гості змусили усіх працівників: юриста і інженера з програмного забезпечення, бухгалтерів та економістів, керівників та спеціалістів відділів, заступників та самого генерального директора визирнути зі своїх робочих кабінетів, щоб почути на свою адресу слова вдячності за гарно організований відпочинок, щоб дізнатися перші новорічні передбачення з мальовничого гороскопа, щоб насолодитися щирими побажаннями та дзвінкою дитячою колядою.

 

Діти вручили працівникам адміністрації власноруч виготовлені сувеніри-подаруночки, всередину яких вклали частинки тепла, поваги і любові.

 

Вітаю з Різдвом Христовим і Новим роком !

Хай здійснюються надії-мрії крок за кроком !

Хай Різдво Любов’ю огортає!

Новий рік хай миром засіває!

 

Директор табору «Зоряний» Любомира Йосипівна Аністратова

 

 • z11
 • z12
 • z13
 • z14
 • z15
 • z16
 • z17
 • z18
 • z19
 • z20

_______________________________________________________________________________________________

26 грудня відбулась підсумкова нарада педагогічних колективів таборів «Зоряний» та «Сонячний», на якій були оголошені результати фахових змагань між педагогами-організаторами в осінньо-зимовий період 2018 р. 

 

 

 

Заступник генерального директора з виховної роботи Василь Бездень звернувся до аудиторії, пропонуючи пригадати найяскравіші справи, які вдалося реалізувати протягом року, що минає, – ярмарки і квести, флеш-моби і театральні постанови, дебатні турніри і фестивалі…

 

«Кожна із підготовлених і реалізованих справ підвищує вашу майстерність як педагогів, і закладає добрий фундамент для подальшої успішної роботи у найрізноманітніших якостях: як шкільного вчителя, аніматора в дитячому розважальному центрі чи керівника гуртка в будинку дитячої творчості. Працівників з досвідом роботи у «Молодій гвардії» цінують скрізь!» – зазначив В.Бездень.

 

Методисти таборів П.Непийвода та А.Дзиговський оголосили підсумки рейтингової оцінки педагогів-організаторів. Оскільки конкурс відбувається із врахуванням стажу роботи і  кожен має шанс отримати достойний рейтинг, переможців у рейтингу педагогів виявилося досить багато. Деякі педагоги вже звично і традиційно приймали вітання і грамоти, а для деяких – перші рейтингові здобутки були особливо приємними, адже для їх досягнення довелося справді багато і наполегливо працювати.

 

Методист науково-методичного відділу А.Юрченко оголосив результати конкурсу  на найкращий апробований сценарій. Важливо, що у планах дитячого центру є видання збірки сценаріїв найбільш вдалих справ, які можуть стати корисними для широкого кола педагогів дитячих оздоровчих, а також освітніх і позашкільних закладів.

 

Керівник науково-методичного відділу Н.В.Щубелка вручила педагогічні відзнаки «Педагог-наставник» та «Педагог-майстер», особливо зупинившись на їхньому змістовому навантаженні. Хоч ці педагогічні відзнаки є внутрішньо-корпоративними, та вони мають важливе значення у системі корпоративної культури дитячого центру, відображають цінності нашого підприємства, дисциплінують, підвищують репутацію кожного окремого працівника і підприємства в цілому як одного із кращих дитячих рекреаційних центрів країни.

 

Підсумкова нарада видалась передсвятково вдалою – нагороди за перемоги в рейтингу, відзнаки у професійних номінаціях, вітання від казкових новорічниих героїв (у виконанні талановитих В.Загорулька та Ю.Жиліної); анонси майбутніх прогресивних змін у мегаперспективному 2019 р. від генерального директора дитячого центру Е.Лебединського, торти, подарунки і, на додачу, безпрограшна (чи майже така) лотерея!

 

А хто ж став переможцем конкурсу педагогів-організаторів? Кожен, хто цього заслуговує, кожен, хто закоханий у свою роботу, хто щодня відкриває у ній нові незвідані грані, кожен, кого так люблять і шанують діти! Звання ж "ПЕДАГОГ РОКУ" отримали педагог-організатор табору «Сонячний» Дар'я Смернова та табору «Зоряний» Алла Чорна. Вітаємо, колеги, адже бути кращими серед справжніх майстрів своєї справи ой як непросто і дуже відповідально.

 

 

 • z01
 • z02
 • z03
 • z04
 • z05
 • z06
 • z07
 • z08
 • z09

_______________________________________________________________________________________________

22 грудня Дід Мороз зі Снігуронькою, а також космічні герої запросили на свято діток спіробітників дитячого центру. Хлопчиків та дівчаток, яким від 0 до 14 років (а їх, до речі аж дев'яносто у «молодогвардійській» трудовій родині), а також їхніх татусів, мам, і навіть бабусь і хресних батьків вітали іграми, піснями, забавками, а ще – призами і солодкими подарунками. 

 

 

 

Цей традиційний передноворічний ранок, як завжди, приніс миті задоволення і радості його маленьким учасникам. Посидіти на коліні в Дідуся Мороза і сміливо розказати йому віршика, покидати паперові барвисті сніжки та й просто повеселитися - у кожного мають бути серед дитячих спогадів саме такі!

 

Цьогоріч свято провели представники педагогічного колективу табору «Зоряний», а придбання солодких подарунків та призів відбулось із коштів профспілки працівників дитячого центру.

 

 

 • y1
 • y2
 • y3
 • y4
 • y5
 • y6

_______________________________________________________________________________________________

"Штучна ялинка – краща, ніж справжня" – такою актуальною і суспільно важливою була тема дебатного раунду, що відбувся між командами "Зоряного" та "Сонячного" таборів 21 грудня. 

 

 

 

Позицію ствердження відстоювала "зоряна" команда "Ельфи". Позицію заперечення – команда "сонячних" дебатерів "Сонцестояння".

 

Найкращим спікером стала Ірина Батор (табір «Зоряний»). Їй та її команді вдалося досягти перемоги в дебатах, переконавши суддів і навіть глядачів у тому, що, обираючи ненатуральну ялинку, ви не тільки бережете живу природу, економите кошти і убезпечуєте себе від неприємного збирання голочок з підлоги. Ви отримуєте шанс для вияву творчої фантазії, виготовляючи власний хенд-мейд шедевр, турбуєтесь про навколишнє середовище і екосистему, ведете себе благородно і свідомо по відношенню до світу, у якому живете.

 

Турнір 22 грудня став тринадцятим  у серії дебатних турнірів, що проводилися в дитячому центрі «Молода гвардія» у 2018 р. в рамках діяльності дебатного клубу «Акцент». Безспосередніми учасниками дебатів стали не так вже й багато – кілька десятків дітей середнього і старшого шкільного віку з числа відпочивальників. Проте навчання дебатам є однією з важливих складових програми розвитку  особистісних та соціальних компетентностей підростаючої особистості «О.Л.І.М.П.», яка уже протягом кількох років активно впроваджується у діяльності дитячого центру. Поруч із дебатами, відпочивальники знайомляться та беруть участь у форум-театрах, конкурсах проектів, сюжетно-рольових іграх, тренінгах, які розвивають у дітей здатність до критичного мислення; комунікабельність, креативність і позитивне світосприйняття як чинники особистісного зростання та успішної реалізації особистості.

 

 

 • x1
 • x2
 • x3
 • x4
 • x5
 • x6

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки