12 грудня представники усіх відділів і служб дитячого центру зібралися у стінах тренінгового залу будинку творчості, де пройшла конференція профспілкового комітету та збори трудового колективу ДП "УДЦ «Молода гвардія». 

 

 

Генеральний директор підприємства Е.Лебединський, а також його заступники В.Бездень, І.Шестова, А.Веселов, С.Леонідов підвели підсумки року, що завершується, наголошуючи на результатах роботи окремих підрозділів. Головним спільним результатом роботи усього колективу є те, що у 2018 р. протягом 13 тематичних змін в дитячому центрі відпочили 11 662 дитини (з них - за путівками Міністерства соціальної політики - 11 076 дітей, решта – за путівками, придбаними за повною вартістю, у таборах денного перебування "Літня хвиля" та англомовному "BlackSeaCamp"). Та спільною для усіх є і проблема утримання і забезпечення підприємства кваліфікованими кадрами. Адже при нинішніх економічних умовах в країні, зростанню цін на комунальні послуги та товари щоденного споживання, рівень заробітної плати працівників дитячого центру є достатньо низьким. Е.Лебединський розповів про стратегічні кроки, які підприємство має намір здійснити для вирішення цієї проблеми.

 

«Нам необхідно здійснювати диверсифікацію джерел доходів: реалізовувати якісні послуги, які ми надаємо, не тільки «в одні руки» - Міністерству соціальної політики, при цьому нарікати на те, що час від часу маємо «недозаїзди» і «недофінансування». Я переконаний, що ми готові до того, щоб самим братися за часткову реалізацію наших основних і додаткових послуг. Від цього ще більше зросте наша відповідальність, але це дасть можливість відчутного збільшення доходів як підприємства, так і кожного окремого працівника», - сказав генеральний директор.

 

 

 • s1
 • s2
 • s3
 • s4

 

_______________________________________________________________________________________________

11 грудня методисти УДЦ "Молода гвардія" провели навчально-практичний семінар у Балтському педагогічному училищі для студентів, які виявляють зацікавленість до роботи педагога-організатора в дитячому центрі. 

 

 

Практикум відвідали студенти, які тільки готуються стати педагогами-організаторами, а також ті, хто вже працював у "Молодій гвардії" влітку 2018 р. Заступник генерального директора ДП "УДЦ "Молода гвардія" з виховної роботи В.Бездень оголосив про старт дистанційного навчання у школі педагога-організатора. Кураторами цього курсу в Балті стануть студенти із досвідом роботи, "молодогвардійським" драйвом та багажем знань, вражень і емоцій від набутого у дитячому центрі.

 

«Очікуємо, що після успішного навчання у дистанційній школі, педагоги зможуть вже у лютому 2019 р. – на початку наступного оздоровчого сезону – приїхати у "Молоду гвардію", щоб взяти на себе відповідальні ролі педагогів-організаторів таборів дитячого центру на перших тематичних змінах», – розповів методист науково-методичного відділу Андрій Юрченко.

 

 

 • n01
 • n02
 • n03
 • n04
 • n05
 • n06

 

_______________________________________________________________________________________________

Протягом двох днів 5 та 6-го грудня триватиме заїзд, поселення, знайомства дітей, що прибувають в Український дитячий центр "Молода гвардія" на XIII тематичну зміну «Різдвяна Україна», фінальну у 2018 р. Усього в грудневу зміну дитячий центр очікує прийняти понад 640 відпочивальників з усіх областей України та м.Києва. 

 

 

Про це розповіла начальник організаційно-програмного відділу Тетяна Миколаївна Бакова.

 

«Маємо підтвердження з областей про прибуття до дитячого центру понад 640 дітей. Це дещо менша кількість, ніж ми могли б прийняти, бо  на жаль, багато хто з батьків не наважився відправляти дітей на відпочинок в Одесу, яка входить до 10 областей, в яких на період до 26 грудня впроваджений воєнний стан. Нам шкода, що деяким дітям довелось відмовитися від омріяного відпочинку, адже працівники дитячого центру підготували особливу, насичену яскравими справами передсвяткову різдяно-новорічну програму зміни, і вона вже починає реалізовуватися!», – сказала Т.М.Бакова. 

 

«Що стосується заходів посиленої безпеки, то в дитячому центр їх, як і належить, увели, – запевняє генеральний директор Едуард Лебединський, – та вони залишатимуться, як кажуть, «за кулісами», адже наше головне завдання полягає в тому, щоб кожна дитина, що приїде у «Молоду гвардію», відчула тут ніяк не тривожність, а настрій передчуття свята, дива і добра».

 

Розглядаючи програму зміни «Різдяна Україні», бачимо у ній  ярмарки і виставки, майстерні подарунків і вивчення колядок, вечорниці на Андрія і дива від Святого Миколая, феєричні танцювальні вечірки, казкові музичні постанови, виїзди до одеських театрів і походи у кіно на новорічні прем’єри… Тож можемо стверджувати, що свято у «Молодій гвардії» не просто наближається, воно вже розпочинається!

 

 

 • n01
 • n02
 • n03
 • n04
 • n05
 • n06
 • n07
 • n08

 

_______________________________________________________________________________________________

1 грудня у "Молодій гвардії" відбулись заходи, присвячені професійному військовому святу  – Дню збройних сил України, яке відзначатиметься у нашій державі 6 грудня. Особливого настрою та енергетики усім дитячим справам надавала присутність у дитячому центрі військових ЗСУ. 

 

 

Відкрилася виставка дитячих малюнків "Українська армія очима дітей" – творче втілення поваги до українських воїнів, упевненості в їхній силі і мужності, поєднане зі щирим бажанням мирного і безхмарного неба.

 

Спортсмени-молодогвардійці зіграли з військовими у азартні змагання з волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок, отримали очікувані спортивні перемоги і дуже цим запишалися! 

 

Дуже великий інтерес і захоплення майбутніх захисників України викликали виставлені на території дитячого центру зразки військової техніки – бронеавтомобілі, які можна було розглянути зблизька; одягнути на себе бронежилет і каску, словом, відчути тягар і відповідальність військової професії.

 

Неймовірний флеш-моб – розгортання державного прапора та спільне із військовими виконання гімну України – безперечно, викликав потужні патріотичні емоції у всіх його учасників!

 

А кульмінацією особливого дня став святковий концерт "ЗА ЧЕСТЬ, ЗА СЛАВУ, ЗА УКРАЇНУ" за участю дітей-відпочивальників, педагогів-організаторів, артистів Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України та гурту "Друже Музико".

 

Емоційні виступи, хвилина мовчання в пам’ять про мирних мешканців і військовослужбовців Збройних сил України, які загинули на Сході нашої країни; пісня-присвята українським військовим морякам, які нині знаходяться в російському полоні; слова вдячності і поваги військовим від дітей та адміністрації дитячого центру від генерального директора Е.Лебединського, передача "Листів солдату" через лейтенанта цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України – Оксану Козиренко, нагородження активних учасників дня та власноруч виготовлені дітьми святкові подарунки військовим – усе це тільки сухий та неповний перелік складових надзвичайного дійства, що відбулось у кіноконцертній залі Українського дитячого центру "Молода гвардія".

 

Ми вдячні усім, хто долучився до організації та проведення святкового дня – представникам цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, оперативного командування "Південь", лейтенанту Оксані Козиренко, захисникам України Олександру Голопотелюку, майорові ЗСУ Андрієві Туру, музикантам гурту «Друже Музико»,  Багратові Цуркану,   та усім причетним людям – за можливість доброї і щирої співпраці, яка примножує в дітях повагу до українського війська, сіє зерна патріотизму і любові до України.

 

 

 • n02
 • n03
 • n04
 • n05
 • n06
 • n07
 • n08
 • n09
 • n10

 

_______________________________________________________________________________________________

30 листопада відбувся інтелектуальний підсумок тематичної зміни „Наш вибір-європейська Україна” – фінальний захист творчих проектів конкурсу «Європейська Україна». Переможці конкурсу проектів з таборів "Зоряний" та "Сонячний" презентували плоди своєї креативної діяльності, у яких намагались продемонструвати: 

 

 

 • Дитячий погляд дітей на Європейську Україну
 • Що таке Європейський союз? Основні етапи вступу України до Європейського Союзу
 • Що треба змінити в Україні, щоб стати справжньою європейською державою?

 

Про результати інтелектуального конкурсу розповіла методист науково-методичного відділу Юлія Козак:

 

Було дуже цікаво спостерігати за тим, як по-різному учасники конкурсу презентували власні проекти: місцями це було глибоко  інтелектуально (як от, про "імплементацію торгових преференцій" чи «гармонізацію з Європою»), часом – мрійливо-поетично: "Рік за роком, крок за кроком ми мандруєм в майбуття...", іноді – з непідробною дитячою безпосередністю ("Я бажаю Україні врожайності, непереможності і талановитості!") . Однак, захист проектів довів, що нам вдалося досягти основних завдань тематичної зміни: діти справді  зацікавились Європою та її цінностями, поняття євроінтеграції стало для них більш прозорим і зрозумілим.

 

Врешті, усі учасники фіналу конкурсу стали його переможцями.  За перше місце нагородили 7-й "Сонячний" та 5-й "Зоряний" загони,  друге – зайняли 9-й "Сонячний", 2-й і 8-й "Зоряні" загони,  третє місце виборов 3-й загін табору "Зоряний". Вітаємо креативних та розумних юних європейців та висловлюємо вдячність їхнім творчим педагогам за достойну підготовку своїх вихованців. 

 

 

 • 201
 • 202
 • 203
 • 204
 • 205
 • 206

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки