17. 06. 28

Чорне море не лише радує нас своєю красою, обіймає хвилями, тішить прохолодою бризу, а й потребує щоденного людського захисту.
25 червня на зустрічі із дітьми, що відпочивають в Українському дитячому центрі «Молода гвардія», про це розповіли директор Інституту морської біології НАН України, доктор біологічних наук, професор Борис Александров та співробітник інституту Лілія Спасова.

«Україна є однією з європейських країн, які активно займаються захистом Чорного моря. Проте дуже важливо, щоб кожен – і дорослий, і дитина – долучилися до природоохоронної діяльності у нашій країні», - закликав професор.

Читати далі...
17. 06. 26

23 червня церемонію відкриття відвідали почесний президент Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття», автор і засновниця Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів» Лідія Лісімова, генеральний директор Українського дитячого центру "Молода гвардія" Едуард Лебединський та організатори фестивалю.

Емоційно-талантовитий танцювальний почин фестиваль набув завдяки виступам народного ансамблю танцю "Джерельце" із м.Шостка  та хореографічного ансамблю "Росинка" з м.Кропивницький,  а педагоги-організатори Українського дитячого центру "Молода гвардія" передали учасникам ноти завзятості і позитиву.

Читати далі...
17. 06. 22

21 червня  розпочалася табірна зміна: "Наш вибір – європейська Україна". Понад тисяча юних українців, відпочиваючи на одеському узбережжі, у невимушеному ігровому просторі знайомитимуться з європейськими цінностями, пізнаватимуть європейський менталітет та «куштуватимуть» європейський смак…

«Молода гвардія» радо зустріла нових своїх мешканців вітальною кампанією «Ласкаво просимо до країни дитинства», а знайомилися цього разу по-особливому, приказуючи ігристе «Опа-опа, грає вся Європа»!.

Читати далі...
17. 06. 21

Навчання та освоєння азів педагогічної діяльності в умовах дитячого табору продовжується після завершення школи-педагога організатора.

Школа педагога організатора (ШПО) 2017 року стала  для майбутніх вожатих майданчиком для отримання необхідногоі безцінного багажу досвіду роботи з дітьми.

Читати далі...
17. 06. 20

Правильні канікули для дитини – які вони? Літні канікули – найяскравіший час для українських дітей. А чи можливо сучасній дитині гарно відпочити у дитячому центрі, де все по розпорядку, незнайомий колектив та незвичні умови?

Дитячий центр – це чудова можливість відпочити та завести нові знайомства. Такі спогади часто стають найяскравішими у житті дитини, а особливо, якщо цей відпочинок був в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». Саме тут діти не тільки з ранку до ночі розважаються, а й вчаться багато чому новому. Не стала винятком V тематична зміна «Україна олімпійська». Діти мали змогу прийняти участь у численних виховних, розважальних та спортивних заходах. Не менш насиченою та цікавою була екскурсійна програма..

Читати далі...

  Табори

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Е - Бібліотека

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас