УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
phone: (048) 755-92-34
fax: (048) 755-92-60
21. 03. 19

З 22 березня в ДП УДЦ "Молода гвардія" починається 2-га тематична зміна "Нове життя нового прагне слова". Надзвичайно насичений справами 21 день дитячого життя про те, як грамотно обмінюватись досвідом та інформацією через тексти, відео- та фото-репортажі, лонгріди, блоги чи рекламу… А ще – про те, якою має бути критична дистанція людини щодо медіа та те, якими способами її досягати. 

  


ПРОПОНУЄМО хлопцям і дівчатам дізнатися про основні стандарти журналістики та види сучасних ЗМІ, задуматись про роль соціальних мереж в житті людини, про те, кому належать основні українські медіа і як вони здатні маніпулювати інформацією, про фейки, їх розвінчування та про цифрову безпеку.

 

ТВОРИТИМЕМО буктрейлери, проекти "Реклама фест", радіоефіри, випуски новин і театральні постановки.

 

ПРОВЕДЕМО яскраву гумористичну програму "ЛІГА ПОСМІШОК", інтелектуальну гру "ХТО КОГО", стилізовані вечірки, пісенно-ігрові та танцювально-розважальні програми.

 

ВІДЗНАЧИМО оригінально Міжнародний день дитячої книги, Міжнародний день інтернету, Всесвітній день здоров’я, День сміху та День іменинників! ВІДДАМО ШАНУ героям у День визволення м.Одеси.

 

ЗАЙМАТИМЕМОСЬ спортом дуже активно і енергійно: тематичні аеробіки, спортивні секції, марафон "Будь здоровий", естафета "Нові рекорди", змагання з футболу та юніорболу, гурток геокешингу. ВІДВІДАЄМО мотузковий парк та ЗІП-ЛАЙН спуск.

 

НАВЧАТИМЕМОСЯ у школі УДЦ "Молода гвардія" – осередку гармонійного розвитку, творчості, невимушеного навчання і комунікації.

 

ВИЇЖДЖАТИМЕМО на прогулянки весняною красунею-Одесою, а також матимемо екскурсії до Одеського цирку і театру Музичної комедії ім.М.Водяного.

 

РЕЛАКСУВАТИМЕМО, займаючись у творчих майстернях "Диво-бісер", "Етно-лялька" та "Стилістика".

 

НАСОЛОДЖУВАТИМЕМОСЬ красою Чорного моря та узбережжя, прогулюючись та роблячи нескінченні селфі та фото-сесії.

 

СТАВАТИМЕМО ДРУЗЯМИ, які співпрацюють і співтворять, досягають результатів і перемог, дарують один одному незабутні емоції!

 

 _______________________________________________________________________________________________

20. 03. 19

19 березня команда методистів, педагогів-організаторів Українського дитячого центру "Молода гвардія" відвідала Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського.  Саме тут навчаються студенти, які поповнять колектив педагогів-організаторів дитячого центру влітку 2019 р. 

  


Про виїзну сесію на Вінниччину розповів методист науково-методичного відділу Андрій Юрченко:

 

- У травні 2018 студенти Барського педколеджу були учасниками фестивалю "Ліга педагогів", троє сміливців встигли навіть попрацювати на тематичній зміні у нашому таборі "Зоряний"... Та від цих окремих прикладів співпраці інтерес у коледжі до "Молодої гвардії" тільки зріс. Директор коледжу П.Н.Савчук представив свій заклад як місце, у якому надзвичайно цінують можливість проходження студентами різного роду практик, протягом яких студенти гартуються у своєму фахові. На підтвердження його слів, для зустрічі з представниками УДЦ "Молода гвардія" зібралися викладачі та понад 120 студентів, які, утворивши 5 педагогічних загонів, зуміли дуже креативно і професійно себе презентувати.

 

Про особливості діяльності УДЦ "Молода гвардія" розповів заступник генерального директора з виховної роботи В.Бездень, педагоги-організатори й методисти створили у залі традиційну робочу-творчу атмосферу, у якій знаходиться місце і для теоретичної інформації про методику організації таборової зміни, і для ігрових технологій, які дозволяють її закріплювати.

 

- Час плинув дуже швидко, а студенти навіть не втомлювалися і продовжували рватися на сцену, щоб знову і знову взяти участь та проявити себе, адже кожен з них мріє поїхати на школу педагога організатора до "Молодої гвардії", – захопливо ділиться враженнями про зустріч педагог-організатор т. "Сонячний" Тетяна Бадяка.

 

На завершення, найактивніших зі студентів з тих, хто особливо відзначився харизмою, танцем чи піснею, нагородили "м-гвардійчиками", а поїхати на навчання, а згодом і на роботу до дитячого центру зможуть, звичайно, справді найкращі!

 

 

 

 • x01
 • x02
 • x03
 • x03a
 • x04
 • z06
 • z07
 • z08
 • z09
 • z10
 • z11

_______________________________________________________________________________________________

15. 03. 19

Виїзний навчально-практичний семінар «Особливості роботи в Українському дитячому центрі  «Молода гвардія»  провели 14 березня в м.Умань  заступник генерального директора В.Бездень, методисти та педагоги-організатори дитячого центру. Семінар розпочав активну стадію відбору студентів та підготовки педагогів-організаторів до роботи у літньому оздоровчому сезоні 2019 р. 

  


Уманський державний педагогічний університет ім.Павла Тичини – надійний партнер дитячого центру «Молода гвардія» у справі забезпечення наших таборів педагогічним персоналом. На семінар, який став початком дистанційного навчання майбутніх педагогів-організаторів, зібралися студенти, які уже мали певний рівень мотивації, адже попередньо ознайомилися із особливостями діяльності найбільшого в Україні дитячого рекреаційного закладу. Завданням семінару було посилити рівень такої мотивації і ознайомити із практичними складовими першого, організаційного періоду таборової зміни. Про деталі робочо-творчої зустрічі розповів методист науково-методичного відділу Андрій Юрченко.

 

«Після презентації концепції діяльності УДЦ «Молода гвардія» ми з колегами провели ряд ігор на знайомство, згуртування колективу, вибори лідера, змоделювали «ідеальний день» педагога-організатора та деякі командні шляхи вирішення складних психолого-педагогічних ситуацій. Ці та інші види інтерактивної діяльності, як показує досвід, не тільки навчають, а й дають можливість студентам доторкнутися до реалій майбутньої роботи в дитячому центрі, «приміряти» її на себе, зіставити свої бачення, бажання і здібності із вимогами, які ставимо перед нашими педагогами», –  зазначив методист.

 

 

У найближчих планах співробітників виховної служби ДП УДЦ «Молода гвардія» – робочі поїздки у заклади педагогічної освіти Вінниччини та Тернопільщини.

 

 

 

 • u01
 • u02
 • u03
 • u04
 • u05
 • u06
 • u07
 • u08
 • u09

_______________________________________________________________________________________________

15. 03. 19

Вірші, пісні, художньо-театрально композиції за мотивами творів Тараса Шевченка гармонійно поєдналися у літературно-музичну постанову «Світи Тараса», прем'єра якої відбулася 14 березня в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" (автори сценарію та режисери Зоя Гусева,  Світлана Драненко – вчителі школи дитячого центру). 

  


Учасники театральної студії "Амплуа" (керівник – Олександра Довгій), а також творчі групи відпочивальників із різних районів табору "Зоряний" доклали багато зусиль і старання, щоб глядачі змогли у зримій формі перегорнути сторінки життєвого і творчого шляху Тараса Григоровича Шевченка. Кожен із присутніх співпереживав нелегким долям героїв творів, прислуховувався до краси поетичного слова, відкривав для себе мудрість, глибину думки і пророчу силу Кобзаря.

 

"Світи Тараса" – чудова нагода донести до глядачів, що пізнавати Шевченка – це пізнавати історію, вчитися краще розуміти культуру і національні особливості українського народу.

 

 

 

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

_______________________________________________________________________________________________

14. 03. 19

Здогадуєтесь, хто є найсумліннішим читачем дитячого центру? Хто точно не пропускає жодного номера газети чи журналу і обов’язково уважно прочитує усю новеньку літературу ? – Це наш бібліотекар, Людмила Володимирівна Навроцька, людина, яка у «Молодій гвардії» дарує дітям знайомство з книгами ось уже протягом 44-х років (з 25 лютого 1975 р. – порахуйте, щоб пересвідчитися )!!! 

 

 


Журналісти прес-центру завітали до бібліотеки напередодні сонячного березневого дня, в який Людмила Володимирівна святкуватиме ювілей, і запитали:

 

– А за що ви любите «Молоду гвардію», бо ви ж її любите?
– Люблю без міри так, що цього не передати жодними словами! Адже це – завжди молодість, коли спілкуєшся з дітьми, забуваєш про роки, почуваєш себе юною, як і ви!
– Але, напевно, сучасні діти вас засмучують, бо ж ми мало читаємо? Яку літературу полюбляють сучасні читачі?
– Знаєте, серед усіх поколінь є ті, хто читає багато, і ті, хто читають рідко і з примусу. Я дуже радію за тих дітей, у кого серед різноманіття справ знаходиться час на книгу. А такі діти, на щастя, завжди були і є. Популярними жанрами завжди були фантастика, сьогодні до неї додаються ще містика і жахи. Та діти заглядають до нас і за довідковою літературою, енциклопедіями, книгами з історії Одеси чи минулого дитячого центру. Приходьте до бібліотеки частіше – підшукаємо щось таке, що зацікавить кожного з вас!

 

З ювілеєм Вас, шановна Людмило Володимирівно, бажаємо ще мільйонів сонячних приємних ранків, коли радують близькі і цінують колеги, коли посміхаються розумні дитячі очі, а довкола панує мир, затишок і гармонія!

 

У бібліотеку зазирали Ангеліна Островська, Ангеліна Майфельд, Максим Путін, Микола Шевченко, Світлана Синявська, Анастасія Шевлюк.

На світлині – квіти й вітання з ювілеєм від нинішніх і колишніх колег.

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки