23. 05. 18

22 травня нові зелені насадження з’явилися на території нижнього плато дитячого центру. Іван Леонтійович Дячук – керівник  Острозького дитячого санаторно-оздоровчого комплекс у "Країна мрій" привіз деревця і багаторічні квіти з Рівненщини на знак довголітньої дружби, партнерства  і справжньої любові до «Молодої гвардії».

 

 

У  дитячому центрі цінують і шанують кожне деревце, адже не даремно в народі кажуть, що «гайок літок – як кожух зимою»: у спекотні  літні дні навіть легка тінь зелених дерев дарує відпочивальникам справді цілющий затишок.  Тож  парк дитячого центру, у якому  висаджено майже  2,5 тисячі дерев, привезених з різних країн світу (північноамериканська блакитна ялина, кримська сосна, японська софора, волоський горіх, акація, шовковиця Альбену), а ще й вічнозелений буксус, форзиція і ніжна «наречена»- спірея, бузок і жасмин  – усе це разом є однією  із наших найсильніших конкурентних переваг!

 

Разом із Іваном Дячуком висаджували деревця й квіти член журі фестивалю-конкурсу «Ліга педагогів» , головний спеціаліст Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Ірина Зима, директор табору «Зоряний» Любомира Аністратова, слухачі Школи педагога-організатора, учасники «Ліги педагогів»… Стільки сконцентрованої енергетики добра й любові, сподіваємося, додасть саджанцям упевненості й сили, щоб прийнятися і укорінитися на благодатному молодогвардійському ґрунті! 

 

 

_________________________________________________________________________________________________

23. 05. 18

"Ліга педагогів " – II Всеукраїнський фестиваль конкурс розкошує 22-23 травня на найпривітнішому на одеському побережжі просторі молодості і творчості – в Українському дитячому  центрі "Молода гвардія".

 

 

Учасники фестивалю-конкурсу – команди студентів педагогічних закладів освіти України та команди педагогів дитячих оздоровчих закладів. Ця педагогічна подія об’єднує студентів, педагогів-практиків та науковців-теоретиків. 

 

Величезна кількість вчителів починала свою педагогічну діяльність як педагоги-організатори (вожаті) в дитячих таборах, черпаючи тут натхнення, творчі ідеї й потужну енергетику для подальшої роботи.  Якраз такі вчителі – молоді душею, творчі й енергійні – сьогодні потрібні Новій українській школі. Ось чому Український дитячий центр «Молода гвардія» разом із Уманським державним педагогічним університетом ім. Павла Тичини створили  фестиваль «Ліга педагогів». Щоб показати, що наука і практика можуть іти поруч, що педагог – цікава і захоплива діяльність, що робота в оздоровчому таборі є чудовим стартом у педагогічній професії.

 

Цьогоріч серед конкурсантів – студенти  Житомирського державного університету імені Івана Франка, гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, Уманського державного педагогічного університету ім.Павла Тичини,  Глухівського національного педагогічного університету ім.Олександра Довженка,  ВНКЗ "Балтське педагогічне училище" Одеської області, Уманський гуманітарно-педагогічного коледжу, ВКНЗ «Білгород-Дністровське педагогічне училище», працівники Міжнародного дитячого комплексу «Альбатрос», дитячого оздоровчого центру «Сонячний берег», Острозького дитячого санаторно-оздоровчого комплексу "Країна мрій".

 

"Ліга педагогів" – це флеш-моби, екскурсії, методичний ярмарок, майстер-класи, круглі столи, драйвові конкурси, танцювальні шоу і, звичайно, море  – море ідей, творчості, позитиву, посмішок, дружби, любові до дітей та професії педагога.

 

"Ви обрали кращу професію на світі, – звернулася до учасників фестивалю головний спеціаліст Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Ірина Зоря, – тож будьте у ній кращими, будьте завжди першими!".

 

Здається, кращим і першим тут хоче бути кожен, але чому б і ні –  адже від такої яскравої педагогічної першості світ обов'язково стане кращим!

 

 • lig1
 • lig2
 • lig3
 • lig4
 • lig5
 • lig6
 • lig7
 • lig8
 • lig9
 • lig91
 • lig92
 • lig93
 • lig94

 

_________________________________________________________________________________________________

16. 05. 18

15 травня молодогвардійськими стежками пройшовся Микола Колтаков – відомий український спортсмен, спортивний журналіст, чемпіон світу з жиму штанги лежачи, а для "Молодої гвардії" –  педагог-організатор 2002 р. (адже тут прийнято усіх колишніх вожатих зажди називати «своїми», щиро радіючи їхнім життєвим успіхам). Цими днями М.Колтаков був суддею Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків у м.Чорноморськ, а відвідав Одесу, щоб застати її у травневому цвіті, а улюблений табір –  в гомоні дитячих пісень і кричалок.

 

 

Враженнями про відвідання дитячого центру журналіст поділився на своїй сторінці у мережі “Facebook”.

 

«Молодогвардейский привет из Одессы! Спустя 16 лет сегодня снова побывал в детском центре «Молодая гвардия». В такой же майский день в 2002 году десятки вожатых из разных педвузов Украины приехали в Одессу на практику в «Молодую гвардию». Среди этих счастливчиков был и я. Да, именно счастливчиков. Те несколько месяцев, которые провел в МГ много лет назад, считаю бесценным опытом, одним из самых ярких и запоминающихся периодов своей жизни», – написав М.Колтаков.

 

Майстер спорту міжнародного класу із пауерліфтингу "інспектував" тренажери на майданчику поблизу "Сонячного",  навіть трохи позаймавшись на них, а також з приємністю відгукнувся про спорудження футбольного поля, тенісного корту, великого тренажерного майданчика.

 

Я был приятно удивлен тому, что  возле «Солнечного»  сейчас находится  большая площадка с уличными тренажерами и идет строительство футбольных полей. Рядом со «Звездным» завершается строительство ещё одной площадки с тренажерами и теннисного корта. Немного усовершенствовали стадион и площадку для игровых видов спорта… Я все это увидел своими глазами и даже испытал пять или шесть уличных тренажеров. Класс! Для тех, кто забыл, напомню, что тренироваться можно было в подвале «Звездного», где были очень скромные условия, и на турниках возле стадиона. Были брусья и возле «Солнечного». Всё.», – ділиться спогадами спортсмен, який вже у далекому 2002 р., у своє незабутнє молодогвардійське літо,  готувався до Молодіжних ігор України з пауерліфтингу.

 

Микола Колтаков родом із м.Глухів, у 2005 р. закінчив Глухівський державний педагогічний університет, тож із задоволенням зустрів серед нинішніх працівників дитячого центру свого земляка-інструктора з туризму.  Невже нічого не змінилося у «Молодій гвардії»?.. – Журналіст, спортсмен так філософськи оцінив свій візит:

 

«Что-то сильно изменилось в «Молодой гвардии», а, глядя на некоторые места, показалось, что время там остановилось много лет назад. Время назад не вернуть, да и не нужно его возвращать. Будем двигаться вперед и помнить о нашем прекрасном молодогвардейском периоде жизни», – підсумував мужній і знаменитий гість дитячого центру.

 

 • k01
 • k02
 • k03
 • k04
 • k05

 

_________________________________________________________________________________________________

15. 05. 18

14 травня заповнена дитячою енергією добра і привітності кіноконцертна зала аплодувала народному артистові України Олегу Марцинківському.

Зустрічали - як доброго давнього друга, хоча більшість хлопців і дівчат уперше почули й побачили Маестро, та й (правду кажучи) зовсім іншу музику полюбляють!

 

 

Але ж талант – величезна сила, тож потужна сила щирої справжньої музики швидко і нестримно полонила юних запальних глядачів – і уже за мить гучна молодогвардійська аудиторія наповнювала груди співака новою силою, а його голос – надзвичайною красою і розмахом!

 

І так безупинно і великодушно: ми свої серця – Маестро, а він свій талант – нам, глядачам. Неперевершена гармонія насолоди, яку здатна дарувати музика.

 

Сюрприз щирі молодогвардійці в цей день мали і для організатора нинішнього концерту – Любові Горват – виконавчого директора Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!», Голови правління Міжнародної освітньо-культурної асоціації. Вітаючи давнього і вірного друга дитячого центру, діти нашепотіли сотні іменинних вітань у морські мушлі із незламною упевненістю, що кожне з них обов'язково втілиться у життя, щоб воно було довгим і щасливим!

 

 • mm1
 • mm2
 • mm3
 • mm4
 • mm5
 • mm6
 • mm7
 • mm8
 • mm9

 

_________________________________________________________________________________________________

11. 05. 18

10 травня розпочав роботу Форум юних екологів «Збережемо рідний край». Учасників форуму – переможців обласних та Всеукраїнських конкурсів екологічного напрямку – привітали директор Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Дмитро Макосій та генеральний директор УДЦ "Молода гвардія" Едуард Лебединський.

 

 

"Наше мабутнє полягагає в тому, щоб зберегти усе те природнє багатство, яке дав нам Бог, – звернувся до дітей Е.Лебединський, – Прикро, що ми сьогодні воюємо і нещадно знищуємо красу, яка нас оточує. Але я впевнений, що тут зібрались діти, які сформують культуру шанобливого ставлення до природи".

 

Дмитро Макосій розповів, що працівники Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання підготували для учасників форуму цікаву дослідницьку програму із екскурсіями в науково-дослідницькі лабораторії і центри.

 

"Разом із тим, я бажаю усім чудово відпочити у ці яскраві травневі дні, здружитися і набратися сил для подальшої творчої праці заради збереження природи", – сказав Д.Макосій

 

Одразу ж після урочистості форум розпочав роботу: команди змагалися в екологічному квесті "Зелений фургон", відвідали фотовернісаж «Я – це ти, ти – це я!».

 

 • n01
 • n02
 • n03
 • n04
 • n05
 • n06
 • n07
 • n08

 

_________________________________________________________________________________________________


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас