УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Шкільні вісті

І-ша тематична зміна «Ми – різні. Ми – рівні» подарувала її учасникам, дітям з різних куточків України, не тільки нові знайомства й зустрічі, але й активне шкільне життя, сповнене цікавих експериментів, віртуальних мандрівок та відкриттів.

 

По-перше, кожен учень мав унікальну можливість познайомитися тет-а-тет зі здобутками і досягненнями видатних українців. Як? Дуже легко і просто. Для цього достатньо було здійснити прогулянку шкільними коридорами, підійти ближче до інформаційних стендів. А на них і відоме про «невідомого» (цікаві факти з життя Кобзаря, святкування 206-річчя з дня народження), і не така, як усі (поетичний доробок Лесі Українки, святкування 149-річчя з дня народження), і цікаві факти про українську мову (відзначення Міжнародного дня рідної мови), і незвичайне «па» Павла Вірського (святкування 115-річчя з дня народження), і «великі» жінки (видатні досягнення прекрасної половини людства в області фізики, математики і техніки)...

 

По-друге, лейтмотивом навчального процесу став «Гімн України» Саме головна пісня країни, та 205 річниця від  дня народження автора музики Михайла Вербицького  були темою бінарного уроку (історії та мистецтва) у школі дитячого центру. Чому почали співатигімн?Коли лунаєгімн?Як вшановуютьпам’ять про творцівгімну?Якіпочуттявиникають, коли звучитьпіснянашого  народу?На ціпитаннядітизнаходиливідповідіпід час уроку. Учніспробували себе у ролібібліографа та знавцякартиУкраїни, дізнались про історіюствореннямузики до національногогімну «Ще не вмерлаУкраіна» Вчилисярозрізнятирелігійні, літературні та національнігімни. Дужесимволічнодізнаватись  більше про головнупіснюкраїни в дитячомуцентрі, де відпочиваютьдіти з різних областей України. 

 

По-третє, учні старших класів за сприяння вчителів іноземної мови створили лекторську групу «Гендерна рівність». Лекторидоступнопояснили, щотаке гендер, походження, значення та актуальністьсьогодні. А слухачі дізналися про відомих та сильнихособистостей, жінок,їх роль у суспільстві. Не повірите, але цікаві факти про гендерну рівність запам’яталися багатьом, навіть тим, які зовсім не цікавилися цими питаннями  раніше, як от, наприклад, декретна відпустка для чоловіка, чи вміння водити авто краще ...

 

Вчителі школи сподіваються, що протягом навчального періоду  кожен учень обов’язково запам’ятав щось своє, яке зуміло здивувати чи зацікавити саме його.

  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки