УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

ДИВОВИЖНИЙ СВІТ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

Чи знаєте ви, яку бібліотеку вважають "першою публічною бібліотекою на території України"? – Одеську національну наукову бібліотеку (бібліотеці скоро виповниться 190 років, вона відкрилася 15 квітня 1830 року).

 

Здогадуєтесь, скільки може налічувати фонд Одеської національної наукової бібліотеки? – Виявляється, цей фонд – універсальний, до нього входять близько 5 млн документів українською, російською, англійською, французькою, німецькою, польською, чеською та іншими мовами, в т. ч. понад 200 тисяч рукописів, стародруків, рідкісних та цінних видань.

 

Чи вірите ви у те, що у бібліотеці може бути красиво, велично і дуже-дуже цікаво?...

 

Відсьогодні про це знають і у це вірять учні школи Українського дитячого центру "Молода гвардія". 3 квітня 2019 р. разом із вчителем української мови та літератури Т.А.Волошановською школярі побували в Одеській національній науковій бібліотеці – складовій національної та світової культурної спадщини.

 

«Я справді вражена величчю бібліотеки, у якій нам сьогодні пощастило побувати. Простором залів, майже чарівною атмосфери розуму і безмежності знань, яка тут панує», – поділилася враженнями 14-річна Олена Граур з Вінниччини.

 

До делегації поціновувачів книги увійшли школярі, які брали активну участь у літературних конкурсах та вікторинах, влаштованих учителями-філологами на відзначення цікавих дат: 210-річниці від дня народження Миколи Гоголя (01.04.2019), Міжнародного дня дитячої книги та дня народження Ганса Крістіана Андерсена (02.04.2019).

  • sss01
  • sss02
  • sss02a
  • sss02b
  • sss03

  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки