Навчання

Навчання є одним із напрямків діяльності УДЦ «Молода гвардія».

Навчання в «Молодій гвардії» - це діалог і співпраця дорослих та дітей, демократичність в обміні духовними цінностями, свобода саморозвитку.

Навчальний процес здійснюється в атмосфері взаємодії, приязні та емоційної співдружності. 

Навчальні програми націлені на розвиток:

- інтелектуального потенціалу;

- креативного мислення;

- адаптивної здатності свідомості.

Школа

 

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ДП УДЦ «Молода гвардія» організована для безперервного навчання дітей, що перебувають в дитячому центрі на відпочинку та оздоровленні. Школа працює без домашніх завдань, поточний облік знань, умінь і навичок учнів здійснюється на уроці.

Педагогічний колектив школи складається з 18 постійно працюючих вчителів з основних предметів, 5 з яких мають вищу кваліфікаційну категорію, вчителів-сумісників зі складу методистів ДП УДЦ «Молода гвардія» та педагогів-організаторів.

Протягом останніх років вчителі активно вивчають ідеї гуманно-особистісної  педагогіки, що дозволяє створити комфортні, безконфліктні умови навчання з урахуванням особливостей і потреб кожної дитини. Систематичне впровадження інтерактивних технологій на уроках з різних предметів сприяє повноцінному прояву, самоствердженню та багатогранній діяльності учнів.

Щозміни педагогічний колектив організовує для дітей позакласні виховні заходи: пізнавально-пошукову роботу, інформаційні та виховні години до визначних дат і подій в історії світу та України, літературно-музичні композиції до ювілеїв відомих українців, конкурси читців, конкурси творчих робіт, експрес-ігри, ігри-мандрівки тощо.

Окремим вектором роботи школи є активне залучення обдарованих дітей до участі в інтелектуальній грі «Найрозумніший», яка дозволяє виявити знання учнів з різних предметів

Загальноосвітня школа УДЦ «Молода гвардія» - це окремий структурний підрозділ дитячого центру, що формує ціннісне відношення дитини до власних знань та умінь, допомагає кожному учневі віднайти своє місце у навчальному процесі, сформувати активну життєву позицію. Навчання у школі – це невід’ємний елемент організації дитячого відпочинку. Тому педагогічний колектив ставить головним завданням перед собою – розкрити потенціал дитини, сприяти її особистісному зростанню.

 
    

 Директор школи

Бакутіна Наталія Андріївна 

 Бібліотека

 

Бібліотека УДЦ «Молода гвардія» працювала спочатку у Будинку піонерів, який розташований на верхньому плато дитячого центру. У грудні 1975 року - перенесена до кіноконцертного комплексу. Загальна площа бібліотеки – 300 квадратних метрів .

Зали: абонемент, читальний зал, книгосховище, відділ обробітку книг (зараз недіючий).

На сьогоднішній день фонд бібліотеки нараховує 50 тис. книг.

Представлена література універсального змісту: довідкова, художня, методична, політична, періодичні видання(газети, журнали). 

У бібліотеці працюють постійнодіючі книжкові виставки: «На допомогу педагогу-організатору», «Твори за програмою», «Наш рідний край», «Одеса – місто-герой», «Ім’я твоє, подвиг», «Поглянь за рамки підручника».

 Завідуюча бібліотекою:

Навроцька Людмила Володимирівна 


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Е - Бібліотека

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас