УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

Запрошують гуртки, студії, клуби та творчі майстерні

Гуртки, клуби, студії, творчі майстерні – частина діяльності дитячого центру. Вони працюють щодня і цілорічно для того, щоб кожна дитина могла обрати для себе цікаве заняття, навчитися абсолютно новому чи вдосконалювати свою майстерність, займаючись протягом відпочинку у таборі улюбленою справою.

 

Керівники гуртків – професіонали, які не зупиняються у розвитку і збагачують розмаїття видів діяльності все новими і новими ремеслами. У літній період до них приєднуються вчителі школи із власними цікавими студіями та майстернями.

 

Дитячий центр пропонує безліч можливостей і справді великий вибір занять для кожної дитини!

 
 Літній мовний табір «BlackSeaCamp»

Раді вітати вас на березі Чорного моря у мовному таборі «BlackSeaCamp». Під час відпочинку ви візьмете участь у різних проектах, ігрових заходах та квестах. У віртуальній подорожі до Великобританії та Сполучених  Штатів Америки зможете відчути себе англійцем чи американцем. Волонтер Корпусу Миру Britten, а також вчителі англійської мови робитимуть усе можливе, щоб ваш відпочинок став цікавим, корисним, яскравим та незабутнім!

 

Speak up and join us!

 

Тренери табору: волонтер Корпусу Миру Britten Bolenbaugh та

вчителі англійської мови Висоцька О.А., Костюк І.М., Ситар Н.М. 

   
Відкриваємо Європу у клубі  «Європейська хвиля» 

Євроклуб – це зовсім не продовження шкільних уроків із обов’язковим заучуванням фактів, історичних осіб та дат. Це  –   віртуальна подорож країнами Європи, у якій відкриваєш для себе тільки найзахопливіше і найбільш вражаюче з історії, релігії, архітектури, національної кухні, життя видатних особистостей-представників європейських країн. Ти зможеш побувати на аудієнції Папи Римського Франциска, познайомитись з правилами англійського етикету, дізнатись більше про улюблених  літературних героїв, відвідати Лувр і європейський Діснейленд… Вікторини, ігри, кросворди, пазли допоможуть кожному отримати насолоду від європейської мандрівки.

 

Знати наших європейських сусідів, розуміти їх, знаходити однодумців – наш орієнтир. Зроби свої канікули європейськими!

 

Керівник: Лебединська О.В.

   
Гурток «Казковий світ» 

Усіх, хто любить мріяти та фантазувати, запрошуємо до літературного гуртка «Казковий світ». Тут ви зможете почути та побачити гарну казку, самостійно створити власну, намалювати до неї ілюстрації, а також пограти у цікаві інтелектуальні ігри. Немає кращого часу для казок, ніж дитинство, отож не гайте свій час даремно – пориньте у чарівний світ казок.

 

Керівник: Осадчук І.В.

   
Екоклуб «ЕкологіЯ» 

Нам завжди здається, що ми вже знаємо про природу все, адже вона оточує нас з самого народження. Засідання екологічного клубу допоможуть глибше зануритись у таємниці навколишнього середовища та дізнатися багато корисного: наприклад, як діяти в умовах забрудненого довкілля та залишатися здоровими, як правильно користуватися природними ресурсами тощо. На заняттях клубу ми будемо обговорювати сучасні проблеми довкілля, створювати цікаві мальовані проекти, ставити експерименти, моделювати життєві ситуації та розігрувати їх.

 

Керівник: Петрушевська Л.Д.

   
Гурток «Сходинками природничих наук» 

Цей гурток для тих, хто любить природу, хоче глибше її пізнати, але ще тільки починає робити перші кроки у вивченні хімії, фізики, астрономії тощо.

 

Досвідчений вчитель молодогвардійської школи допоможе допитливим ерудитам розпочати свій шлях у науку впевнено і легко. На заняттях гуртка на Вас чекають цікаві інтелектуальні ігри, конкурси, наукові досліди тощо. А ще –надзвичайна екскурсія до Одеського музею цікавих наук!

 

Керівник: Філіпенко Н.Б.

   
Конструкторська майстерня «LegoLand»

Чи знаєте ви хоча б одну дитину, яка б не мріяла СТВОРЮВАТИ? Величні замки та фантастичні будівлі, космічні планети і могутні кораблі, домашні улюбленці чи екзотичні вихованці зоопарків – ось далеко не повний перелік того, що можуть СТВОРИТИ учасники конструкторської  лабораторії «LegoLand». Тут можна будувати, моделювати, проектувати, фантазувати, а найголовніше – ДІЯТИ. Конструкторський набір «Lego  допоможе реалізувати будь-які творчі задуми. Робота з конструкторами ЛЕГО дозволить у формі сюжетної гри дізнатися багато важливих ідей, розвинути необхідні в подальшому житті навички активної, творчої особистості, яка самостійно генерує нові ідеї та приймає нестандартні рішення.

 

Керівник: Клименко Н.О.

   
Творча майстерня «Етнолялька»

Творча майстерня «Етнолялька» – для тих, хто хоче навчитися виготовляти ляльку-мотанку власноруч, а отже –  долучитися до традицій нашого народу. Адже здавна лялька була не тільки дитячою іграшкою, а й сильним оберегом родини та роду. Відвідуючи  заняття з виготовлення етноляльки (або ляльки-мотанки), Ви зможете проявити себе, створюючи власний оберіг, розкриєте здатність фантазувати,творити в поєднанні та гармонії кольорів. Лялька-мотанка, створена власноруч, – чудовий подарунок рідним та друзям.

 

Майстерня «Етнолялька» чекає саме на  вас – творчих, добрих  та багатих душею юних патріотів.

 

Керівник: Волошановська Т.А.

   
Майстерня «Паперові витівки» 

Ти знаєш, що квіти, кактуси, курчат, пінгвіненят і навіть апетитний шматочок  торта – все це можна зробити власними руками з гофрованого паперу?

 

На заняттях у творчій майстерні «Паперові витівки»  кожен може швидко навчитися творити  красу з маленьких, акуратно складених рулончиків чарівного, різнобарвного, тонкого, цікаво зім’ятого гофрованого  паперу. Працювати з цим папером  дуже просто. Спробуй  і переконайся сам, наскільки це легко та цікаво!

 

Керівник: Гусева З.А.

   
 Майстерня  «Фольк-Арт» 

Творча майстерня «Фольк-Арт» – це незабутня подорож до традицій, звичаїв та обрядів українців. Про майстерність і самобутність українського народу ти дізнаєшся, побувавши у віртуальній подорожі до справжньої української хати. Одягнувши український віночок, довідаєшся про те, що означає  кожна у нього вплетена квітка, про значення кожного з кольорів і кількість стрічок, та ще багато-багато цікавої інформації…

 

На тебе чекає незабутнє розмаїття квітів Катерини Білокур, химерні картини Марії Приймаченко та унікальні роботи інших не менш цікавих народних майстринь. А найголовніше: все, що ти побачиш, ти зможеш втілити у паперовій творчості, опанувавши неймовірну техніку  квілінгу.

 

Керівник: Тинкован Т.В.

   
Майстерні  «Країна бісеру» та «Диво-бісер»  

На заняттях цих майстерень ви отримаєте змогу познайомитись з цікавим декоративним матеріалом – бісером, або «штучною намистинкою». Досвід сучасних майстрів допоможе вам у виготовленні різноманітних прикрас для себе та для подарунків рідним і друзям.

 

За допомогою  нескладних схем ви навчитеся створювати з бісеру справжні «дива»:прикраси, звірів та птахів, дерева, квіти, неймовірної краси композиції тощо. Запрошуємо всіх: і тих, хто вже знайомий з бісером, для подальшого вдосконалення, і тих, хто вперше буде з ним працювати. Обіцяємо – буде цікаво!!!

 

Керівники: Бровко Т.С. та Юзик Ю.В.
   
Майстерня «Творчі долоньки» («Юні ФОТОРАМатори») 

Фотографування є одним з найпопулярніших занять сучасної молоді. Але не тільки фотографія має значення –  не менш важливу роль відіграє рамка для неї, яка може стати і чудовим подарунком рідним чи друзям, і окрасою будь-якої оселі.

 

У цій творчій майстерні Ви можете освоїти різні техніки  оздоблення рамок, зробити фото-рамку для улюбленої фотографії – чорно-білу чи кольорову, пласку чи напівоб’ємну… Усе залежить, перш за все, від самої фотографії, від місця, де вона стоятиме, і, звичайно ж, від вашої творчої  уяви.

 

Керівник: Голюк Ю.М.

   
Майстерня «Клаптикова мрія» 

Про клаптикове шиття відомо давно. Наші предки застосовували цей вид рукоділля  в пошитті ковдр та покривал, скатертин та серветок, робили з клаптиків тканини кухонні прихватки та ще багато чого потрібного в господарстві.

 

Сьогодні цей вид декоративного мистецтва знову набирає популярності,  приваблюючи не тільки досвідчених рукодільниць, але і юних майстринь. На заняттях дівчатка та хлопці навчаться створювати своїми руками клаптикові «шедеври». Це цікаво, неординарно, а ще й корисно!

 

Керівник: Маковська Ю.О.

   
Творча студія «Стилістика»

Кожен хоче бути стильним, чи не так? Стиль людини формують її одяг і макіяж, зачіска, манери і смаки… На заняттях у студії стилістики тобі допоможуть у пошуку власного стилю.  Так, на занятті «Макіяж» ти вивчиш, як правильно користуватися декоративною косметикою, дізнаєшся про тип шкіри та правильний догляд за нею. На заняттях «Зачіска»  – дізнаєшся про правильний догляд за волоссям та шкірою голови.  Заняття в студії прищеплюють почуття смаку, відкривають простір для розвитку фантазії, привчають дотримуватись правил гігієни.

 

Керівник: Грипачевська О.Л.

   
Театральна студія «АМПЛУА»

Хто з вас не мріявспробувати себе уролі юного актора? Хто не бажав би почути гучні овації в свою честь? Хто би не хотів відчути емоції переживання перед виступом, і незабутнє відчуття гордості та самореалізації після прем’єри постанови?

 

Якщо саме цього не вистачає вам у повсякденному житті,  то театральна студія допоможе відкрити нові горизонти.

 

На заняттях студії на вас чекають  тренінги зі сценічного мовлення та ритмопластики, імпровізовані сцени, театральні ігри. Наприкінці зміни яскравим акцентом роботи творчої студії стане ваш виступ на великій сцені дитячого центру «Молода гвардія».

 

Керівник: Бондар Л.М.

   

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки