Запрошують творчі майстерні!

 

Однією з пріоритетних форм виховної роботи в УДЦ «Молода гвардія» є робота творчих майстерень, яка ведеться як постійними керівниками цілорічно, так і вчителями нашої школи у літній період. Діти із задоволенням відвідують творчі майстерні: "Орігамі", "Паперові витівки", "Англійський клуб", "Канзаші", "Стилістика", "Чарівний пензлик", "Країна бісеру", "Сувенірна майстерня", «Дитяча філокартія», «Чарівна стрічка», «Всяка всячина», хореографічний гурток.
   

В нашому Містечку Майстрів діти власними руками можуть створити неймовірні квіти з шовку або паперових смужок, чарівного лебедя з паперу, дивовижного метелика з бісеру, тістечко з гофрованого паперу та ще багато інших «шедеврів». Меж дитячої фантазії немає.  

 

Найбільш наполегливі та працьовиті досягають рівня «майстра handmade». У нашому Містечку Майстрів  є почесна «Книга Майстрів» в якій розміщені фотографії найкращих майстрів Містечка.

   

Паперові фантазії (торцювання)

«Торцювання» – вид художньої діяльності.

Техніка «торцювання»: гофрований папір нарізується квадратами, приблизно, однакового розміру. Потім, за допомогою  зубочистки робиться так званий «торчок» або «торцовочка». Далі ці «торцовочки» приклеюються на картон або кріпляться на пластилін.

Програма цієї творчої студії передбачає розвиток у дітей образотворчих, художньо-конструкторських здібностей, нестандартного мислення, творчої індивідуальності.

 

Керівник:

Філіпенко Наталя Борисівна

Гусева Зоя Анатоліївна

 


Стилістика 

  

Стилістика – широке поняття, що включає в себе знання історичних та сучасних стилів. Кожному стилю відповідає макіяж,одяг, зачіска. Заняття «Макіяж» дозволяють не тільки вивчити як правильно користуватися декоративною косметикою, але й дізнатися про тип шкіри та правильний догляд за нею. На заняттях «Зачіска» діти дізнаються про правильний догляд за волоссям та шкірою голови. 

Заняття в студії прищеплює дітям почуття смаку, відкриває простір для розвитку фантазії, привчає дотримуватись правил гігієни.

 

Керівник:

Грипачевська Олена Леонідівна

   
 Країна Бісеру

 

 

Слово "бісер" арабського походження, яке означає "штучна намистинка. Ним прикрашали взуття та одяг ще із самих давніх часів.

 

На цьому гуртку використовується весь досвід сучасних майстрів, та виготовляються різноманітні жгути, браслети та кольє, а також неймовірної краси дерева та квіти.

 

Дивлячись на таку бісерну казку важко повірити в те, що все це зроблено людськими руками.

 

 

Керівники:

 

Юзик Юлія Валеріївна 

Бровко Тетяна Сергіївна 

 

 


Орігамі

 

Орігамі - стародавнє японське мистецтво моделювання з паперу.

Особливого поширення орігамі набуло в другій половині двадцятого століття, завдяки зусиллям видатного японського майстра Акіри Йошизави, який запропонував умовні знаки техніки складання паперу, загальновизнані  у всьому світі. З цього часу орігамі починає розвиватися як авторське мистецтво.

Традиційно фігурки складались з квадратного аркуша паперу без застосування ножиць і клею.

Відвідуючи гурток орігамі, ви зможете розвинути власний інтелект, художній смак, просторову уяву, конструкторські здібності.

 

 

 Керівники:

Сіманець Віра Василівна

Квашніна Наталя Іванівна

 

 

 

Євроклуб 

 

 

На заняттях євроклубу ми здійснимо віртуальну подорож країнами Європи. Відкриємо для себе історію, релігію, архітектуру, особистостей, національну кухню країн. Вікторини, ігри, кросворди, пазли- допоможуть нам у цьому. Знати наших сусідів, розуміти їх, знаходити однодумців - наш орієнтир.

 

Керівник:

Лебединська Оксана Володимирівна

Дитяча філокартія

 

Гурток «Дитяча філокартія» запрошує всіх бажаючих до світу картмейкінга  (“cardmaking» в перекладі з англійської мови означає            « виготовлення вітальних листівок»: «card» - карта, листівка; «makе» – робити, виготовляти). 

Згодом ці шедеври, зроблені своїми руками, зможуть прикрасити Вашу власну колекцію вітальних листівок.  

Відвідуючи гурток, Ви навчитеся виготовляти  3D-листівки, листівку-тунель та листівку, що виконана у техниці скрапбукінг, яка  в наш  час є дуже популярною. Вашими помічниками у роботі стануть ножиці, кольоровий папір, стрічки, намистинки, різноманітні квіти та прикраси для листівок.

Розвиваючи фантазію та образне мислення, Ви водночас зможете порадувати своїх друзів та рідних унікальними листівками handmade, зробленими власноруч.  

 

Керівник:

Костюк Інна Миколаївна


   
Гурток Квілінгу

 

 

"Квілінг" в перекладі з англійської мови означає "пташине перо".


У середньовічній Європі монахині створювали медальйони закручуючи на кінчику пташиного пера папір з позолоченими краями. Ці мініатюрні паперові шедеври створювали уявлення, що
вони вироблені з тонких золотих смужок.У наш час квілінг, або паперокручення широко відомий і популярний як хобі в країнах Західної Європи, а особливо в Англії та Німеччині. До нас це містецтво прийшло з Кореї, де існує ціла Асоціація любителів паперової пластики.За допомогою смужок для квілінгу можна задекорувати листівки, картини, скриньки, рамки для фото, створити біжутерію, декоротивні елементи: вази, тарілки та багато іншого.

 

 

Керівники:

Тинкован Тетяна Вікторівна

   
Чарівна стрічка

 

Творча майстерня  «Чарівна стрічка» - це велика скриня знань, умінь, талановитості і фантазії. Тут діти вчаться новій техніці роботи з атласною стрічкою «канзаші» (яка прийшла до нас з Японії), виготовляючи різноманітні панно, картини, квіти та ківткові композиції, прикраси для волосся, предмети  інтер’єру тощо. Найцікавішим для дітей є виготовлення зі стрічки їжачків, лебедів, метеликів, божих корівок, бджілок, черепашок.     Родзинкою  творчої майстерні є робота з м’яким  та ніжним  матеріалом – фетром. Всім дітям подобаються м’які іграшки, особливо якщо вони зробили ці іграшки своїми руками, додаючи свої  ідеї, змішуючи кольори за своїм смаком  і фантазією. Хлопчики і дівчатка опановують техніку шиття, підбору тканини і матеріалів для оформлення і декорування виробів.  Дітям надається можливість самостійно пошити собі у подарунок чудові іграшки – ведмежат, білочок, черепашок, сов, котиків, пінгвінів, курчат, кроликів, рибок, ангелочків, героїв казок та мультфільмів.

В творчій майстерні «Чарівна стрічка» діти вчаться бути майстерними і креативними, цінуючи красу і прекрасне, що знаходиться поруч.  

 

 

Керівник:  

Пепельжи Галина Миколаївна

 

 

 

 

   

Хореографічний гурток  

 

 

Танцювальний гурток є однією з форм роботи з дітьми методом художнього виховання. Заняття в хореографічному гуртку проводиться за відповідною програмою, яка орієнтує керівника у програмних вимогах, допомагає творчо враховувати конкретні умови, інтереси і запити дітей. Хореографічне мистецтво є багатющим джерелом  збагачення особистості. Хореографія  в нашій країні з кожним роком набуває все більшої популярності, стає одним із найдієвіших  факторів формування гармонійно розвиненої,  духовно багатої особистості.

Заняття з дітьми в гуртку обов`язково складається з навчальної підготовки: вправи  на середині залу,елементи екзерсису  класичного та народного   танцю; колективно-порядкові вправи, що вчать,  як поводитись в колективі і орієнтуватися на танцювальному майданчику; вивчення танцювальних елементів, етюдів і власне танців.

В хореографічному гуртку діти займаються  народними, народно-стилізованими, бальними, сучасними естрадними танцями. Все залежить від інтересів, вподобань учасників гуртка, а також  від тематики свята, на якому виступають діти. Творчим підсумком занять в хореографічному гуртку стають виступи дітей в таборових та міжтаборових святах.

В кінці зміни всі діти отримують диплом учасника хореографічного гуртка.

Керівник:

    Страшенко Юлія Іванівна

   
Всяка всячина

 

В Україні люди здавна мають тонке почуття прекрасного і потяг до мистецтва. А діти особливо розуміють красу і здатні творити вже в ранньому віці. Саме тому у «Молодій гвардії» було започатковано гурток декоративно – прикладного мистецтва. Тут діти в процесі занять розвивають мислення, зорову пам'ять, творчу  уяву,  художні здібності, графічне і живописне уміння, навики, вчаться спостерігати, аналізувати предмети і явища навколишнього світу. Завдяки заняттям на гуртку у дітей змалечку розвиваються такі риси як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук і, головне, - любов до творіння! 

Метою занять є розвиток творчих здібностей, художнього смаку, розширення кругозору у дітей. Ми прагнемо, щоб наші вихованці відчували і знали, що їхня робота недаремна і комусь потрібна, що вони своїми творами вносять у світ частку прекрасного.

Гурток декоративно - прикладного мистецтва «Всяка всячина» - це чудовий спосіб виховання у дітей почуття краси, адже лише тут зі звичайної нитки можно зробити шедевр,та не лише з нитки, а з усього,  що потрапить нам до рук.

Прекрасне – добрий помічник у процесі виховання дитини. Твори мистецтва допомагають дітлахам пізнавати життя людини і природи, розвивають не тільки зорове сприйняття, але і фантазію.

Тому, якщо ти творчий та веселий та любиш фантазувати, тобі саме сюди.

Отже, запрошую дітей, які бажають пізнати секрети мистецтва. 

 

Керівник:

   Ковальова Юлія Олександрівна

 

 

 

 

Юні фотоаматори або творчі долоньки

 

 

 

Фотографія є найпоширенішим видом мистецтва серед учнівської молоді. Але не тільки фото має значення. Немало важливу роль відіграє рамка для фотографії.

 

 

Навіть найкраща фотографія померкне, якщо поставити її без рамки. Саме тому і створився гурток «Юні фотоаматори або Творчі долоньки».

 

Тут діти в процесі занять розвивають мислення, зорову пам'ять, творчу уяву, художні здібності. Засвоюють різні техніки обробки матеріалів, вчаться спостерігати, аналізувати предмети і явища навколишнього світу. А найголовніше – кожна дитина, яка відвідує гурток має можливість зробити власноруч сувенір-фоторамку  і забрати додому.

 

 

Керівник:

   Голюк Юлія Мар’янівна

 

 
Театральна студія «Амплуа»

 

 

У вихованні підростаючого покоління важливу роль відіграє театральне мистецтво, що допомагає дітям глибше пізнати себе, свій внутрішній світ, спонукає до самовдосконалення.

 

Театр – це світ мистецтва, який духовно збагачує людину. Залучити дітей до театрального мистецтва, виховати й зберегти природну сутність особистості дитини, її індивідуальність, вплинути на розвиток її духовно-естетичних якостей – головне завдання театрального гуртка в дитячому центрі.

 

В театральному гуртку «Амплуа» кожна дитина має можливість розкрити різні сторони творчих здібностей і нахилів, адже він охоплює різні види творчої діяльності: літературну (читання п’єс за ролями, участь у театральних виставах; образотворчу ( підбір костюмів, створення гриму, малювання декорацій, виготовлення атрибутів); музичну (виконання пісень, інсценування музичних творів) тощо.

 

 

 

Керівник:

   Бондар Олеся Миколаївна

 

  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас