УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

На нашій сцені

Ти вмієш співати чи танцювати, читати вірші або показувати акробатичні номери, а може, бажаєш вперше виступити на великій сцені? Тоді тобі до нас - в дитячий центр «Молода гвардія», де розташовується великий кіноконцертний комплекс, з гарним добре облаштованим мультимедійним, світловим і музичним обладненням зал і він є одним з кращих в місті Одеса.

Кожен, хто виступав на молодогвардійській сцені, відчував себе справжньою зіркою. Просторий глядацький зал і велика сцена, дали можливість проводити фестивалі різного маштабу.

Тут виступали відомі зірки шоу - бізнесу такі, як: Влад Яма, Тіна Кароль, група «XS», Матіос, Василь Бондарчук, гурт «Від Vінта», Діля, група «Бандерос», Наталія Валевська, а також народні артисти України: Олег Марценківський, Оксана Білозір, Микола Свидюк та інші.

Море позитивних емоцій і гарний настрій подарують вам вожатські і дитячі концерти, де кожен бажаючий може продемонструвати свої вокальні здібності, танцювальні навички та інші унікальні таланти. Приїзджай до нас і стань зіркою "Молодої гвардії"!


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки