УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

Екскурсії

Екскурсія по УДЦ «Молода гвардія»

Приємно прогулятися по парку Дитячого центру, де висаджено 2,5 тис. дерев, привезених з різних країн світу: північноамериканська блакитна ялина, кримська сосна, японська софора, волоський горіх, акація, шовковиця Альбену…

Прикрашають парки своєю зеленню і кольорами чагарники. Вічнозелений буксус, форзиція і ніжна «наречена» (спірея), бузок і жасмин...

Велика кількість природних куточків і клумб майорить кольорами. Лише кущів троянд близько 5 тисяч. Тюльпани і конвалії, піони і юка, лілії і сальвії, майори і хризантеми...

А ще в парку «Молодої гвардії» можна побачити велику кількість білок, які стали вже, майже, ручними.

 

Екскурсія до зали "Історія "Молодої гвардії"   

У ході цієї екскурсії діти дізнаються про історію виникнення "Молодої гвардії", чому саме таку назву має наш центр.

В залі створені фотовиставки «День визволення Одеси», «Наш табір носить ім’я «Молода гвардія». В експозиції є фото, починаючи з 1924 - 28 років.

Екскурсія «Знайомтесь, Чорне море»

Хто назвав море Чорним? Яка його найбільша глибина? Якої висоти та сили досягають хвилі у Чорному морі? На всі ці запитання дасть відповідь екскурсія «Знайомтесь, Чорне море», яку проводять для дітей педагоги-організатори. Дуже корисні прогулянки біля моря, тому що в наші легені потрапляють аерозолі (найдрібніші краплинки з моря), які виділяються в атмосферу.

 

Екскурсія містом «Одеськими вулицями»   

Місто-герой Одеса, великий транспортний вузол, промисловий центр на півдні країни, багатий на визначні пам’ятки. «Тещин» міст та Воронцовський палац, Приморський бульвар та Потьомкінські сходи, вулиця Дерибасівська та міський сад – все це відомі місця та споруди в Одесі, історію виникнення яких можна дізнатися з цієї екскурсії.

Екскурсія в катакомби

Часто у гостей, які приїжджають в м. Одесу, постає запитання: чому в такому великому місті немає метро? Відповідь проста: тому що тут катакомби. Одеські катакомби – мережа штучно створених підземних ходів і лабіринтів під Одесою. Підземні лабіринти дивують дітей героїчним минулим.

 

Екскурсія в зоопарк

 

Одеський зоопарк — єдиний в Україні, де успішно розмножуються індійські слони. 2 роки поспіль в Одеському зоопарку народжується потомство у рідкісних тварин — Амурських леопардів чи барсів. Вони мешкають на Далекому Сході. Амурський леопард є одним з найкрасивіших і рідкісніших котів світової фауни. У природі цих тварин залишилося не більше 40 осіб, і вони знаходяться під захистом Міжнародного Союзу Охорони Природи. Саме зоопарки є місцями порятунку рідкісних і зникаючих видів тварин — адже у наш час високих технологій і загальної комп'ютеризації люди все менше місця залишають дикій природі і тваринам.

  Відвідування театра опери та балету

Одеський театр опери та балету гордість міста, його емблема і візитна картка.

Театр був побудований за проектом австрійських архітекторів Фельллера і Гельмера в 1887 році. На його сцені співали Енріко Карузо, Федір Шаляпін, Леонід Собінов, Соломія Крушельницька, Антоніна Нежданова. Танцювали Анна Павлова, Айседора Дункан, Катерина Гельцер. Концертували Сергій Рахманінов і Олександр Скрябін. Грали драматичні актриси Сара Бернар і Елеонора Дузе, італійський трагік Ернесто Россі.

За диригентським пультом стояли Петро Чайковський та Микола Римський-Корсаков, Антон Рубінштейн та Едуард Направник, Антон Аренський, Олександр Глазунов і багато інших.

Нинішнє технічне оснащення театру відповідає найсучаснішим вимогам.Сюди входять кондиціонери, автоматичний режисерський пульт, електронний регулятор художнього освітлення з програмованої кібернетичної установкою, комп'ютерне управління рухом сцени, складна система протипожежного забезпечення.

Розміщення крісел в залі виключає наявність так званих «сліпих місць», а чудова акустика дозволяє доносити до глядачів навіть шепіт зі сцени.

Відвідування цирку  

Відкриття цирку відбулося в 1894 р., в рік сторіччя Одеси. Він був побудований великим одеським підприємцем, господарем пивоварного заводу, купцем другої гільдії Вільгельмом Івановичем Санценбахер.

З 1908 року на чолі Одеського цирку стояв жандармський полковник С.А. Малевич, який сам тримав антрепризу і запрошував на гастролі кращі циркові трупи. Влітку будівля цирку використовувалося під кінотеатр "Палас-Театр".

У цирку проводились чемпіонати з боротьби за участю кращих борців Росії і зарубіжних країн. У 1912 році проходив чемпіонат Одеси з боротьби за участю найсильніших борців усього світу. У цирку успішно виступали і перемагали знамениті борці Іван Піддубний та Іван Заїкін, який був також і першим повітроплавцем в Росії. Проводилися перші польоти на літаках на іподромі, там же демонструвалися виступи, в яких брав участь Іван Заїкін.

Після подій 1917 року будівля Одеського цирку перейшла у власність міської ради. У 1925 році Одеський цирк отримав статус державного.

  Відвідування театру музичної комедії

Всього колектив театру, з урахуванням талановитої та творчої постановочної частини, налічує 340 осіб. Нову будівлю театру побудовано в 1981 році, за проектом одеського архітектора Г. Топуз. Місткість залу становить 1200 місць. Сьогодні це один з найсучасніших і технічно оснащених театральних майданчиків Одеси.

Примітною рисою творчої діяльності театру музичної комедії є його прагнення в яскравому сценічному втіленні відобразити нашу дійсність. За роки свого існування творчий колектив театру завоював заслужену повагу і симпатії численних шанувальників музичного та сценічного мистецтва.

У 2006 році театру присвоєно статус «академічного».

Сьогодні будівля театру є популярним концертним майданчиком в дні вільні від основного графіка театру.

Відвідування драматичного театру  

Одеський російський театр, найстаріший театр на півдні України, був побудований в 1875 р. купцем А. Велікановим, призначався для виступів коханої одеситами драматичної трупи відомого провінційного актора і антрепренера Н. Милославського.

Спочатку театр носив назву на ім'я власника "Театр Веліканова", але в 1875 р. Веліканов продав театр Ф. Рафаловичу, який назвав його Російським театром. До революції Російський театр служив майданчиком для найбільших театральних подій міста.

Тут грали зірки світової сцени: Сара Бернар, Володимир Давидов, Марія Заньковецька, Панас Саксаганський, Марко Кропивницький та ін.

У радянські роки в цій будівлі був остаточно прописаний державний Одеський російський драматичний театр. У 2003 р. він відкрився після майже двох років реконструкції. Зберігши декілька кращих вистав, створених раніше, театр здійснив цілий ряд нових резонансних постановок.

  Відвідування кінотеатру "Зоряний"

Кінотеатр "Зоряний" після реконструкції був відкритий 1 січня 2001 року і є одним з найсучасніших кінотеатрів міста.

Розрахований на 540 посадкових місць.

Зал обладнаний системою кондиціонування, яка дозволяє підтримувати необхідну температуру в будь-який час року.

Відвідування дітьми - кожну зміну. Проглядається в основному мультфільми у 3D-форматі.

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки