Анонси

14 липня - 03 серпня

У межах VІІ тематичної зміни з  14 липня по 3 серпня 2018  року відбудеться фінал ХІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю "Усі ми діти твої, Україно!".

 

Фестивальний липень подарує учасникам зміни розмаїття цікавих занять, справ та подій:

–  відбудеться барвиста виставка творчих робіт фіналістів конкурсу "Усі ми діти твої, Україно!";

– працюватиме  школа медійної та інформаційної грамотності „Гармонія” за участю фахівців «Укртелерадіопресінституту»  та Державного комітету телебачення і радіомовлення України;

– юні поліглоти навчатимуться у школі з вивчення іноземних мов;

–  пройде прес-конференція з українським чемпіоном світу з шахів, сеанс одночасної гри та змагання з шахів «Кубок дружби» у Міжнародний день шахіста;

– дивуватимуть неповторністю Дні національних  мов  і  культур;

–  буде влаштована зустріч з акторами фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва „Кіборги” та історичного фільму режисера Олексія Шапарєва „Крути 1918”, пройдуть уроки мужності, майстерні з виготовлення оберегів для воїнів АТО, Дитячий Марш миру „Бажаю Україні миру! Бажаю Україні щастя!”;

– стартуватимуть конкурси проектів „Змінимо країну на краще” та арт-проектів „Табір майбутнього” (на сучасну назву та логотип дитячого центру); відбудеться дебатний турнір „Різноманітність суспільства несе загрозу для його стабільності”;–

–  заряджатимуть енергією ранкова аеробіка біля моря, пляжні ігри та забави, аква-естафети, конкурс боді-арту „Морський візаж”; спортивні змагання,

– щодня змінюватимуться форми захопливих таборових справ: інтерактивні кафе, ігрові майданчики, пісенно-ігрові програми, брейн-ринги, квест-ігри, мюзикли;

– здивує, потішить і залишить променистий слід у пам’яті Велике дитяче свято „Україна - єдина родина” за участю лауреатів ХII Міжнародного конкурсу-фестивалю „Усі ми діти твої, Україно!“29 травня - 18 червня

„Вір у себе – будуй Україну”перша літня зміна 2018 р. 29 травня по 18 червня 2018 року) збере у дитячому центрі учасників фінальних змагань ХХV Всеукраїнської Спартакіади „Повір у себе” серед дітей-інвалідів, а також дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій (згідно «Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства „УДЦ „Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів”»).

 

У програмі зміни – проведення інтеграційно-мистецького фестивалю образотворчого, декоративно-прикладного,  літературного,  музично-театрального , фото-мистецтва, який виллється у підсумкову концертно-показову програму „Абетка України”.

 

Інтелектуали матимуть змогу зійтися у дебатному турнірі „Спорт – це здоров’я”;  відвідати години медіаграмотності,  пограти у настільну гру-змагання „Українська революція 1917-1921років”. Поєднати творчість, багатство почуттів та знання сучасних технологій можна буде, взявши участь у конкурсі соціальних проектів – соціальні ролики, інтерактивні театри.

 

Насолоду, яку дарує туристичний екстрим, можна буде, відвідуючи туристично-розважальний «Мотузковий парк» , наметове містечко чи ставши учасником змагань з геокешингу.

 

День морських пригод з аеробікою, конкурсом піщаних інсталяцій, театром боді-арту та танцювальним круїзом стане чудовим початком морського купального сезону!

 

Обов’язкові складові кожної зміни в дитячому центрі – спортивні змагання,  заняття у творчих гуртках і спортивних секціях, захопливі екскурсії зеленим музеєм та центром м.Одеси, відвідування одного з театрів, квест-ігри, конкурси, дискотеки, концерти, шоу – неминуче принесуть бурхливе море задоволення кожному учаснику зміни «Вір у себе – будуй Україну».

21 червня - 11 липня

- 4 факультети академії радості: мистецький, інтелектуальний, соціальний та спортивно-оздоровчий;

- фінал XII Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів»;

- танцювально-показові програми „Хто найкраща молодь в світі!?”; „На гребені хвилі”.

- вечори печеної картоплі;

- День морських пригод: святкова аеробіка; конкурс піщаних інсталяцій "Невідомий підводний світ”; театр „Боді-арту”;

- свято Івана Купала: ігрова програма „Пошуки квітки папороті ”; колективно-творча справа „Марена на Івана Купала”; купальські вечірки.

- дебатний турнір „Вирішення проблем молоді – справа рук самої молоді” – 4 липня;

- конкурс проектів „Табір майбутнього” , майстерні з медіа- грамотності, конкурс економічних проектів, „Правова вікторина”, настільні історичні ігри-змагання; тренінгові заняття "Віднайди себе"; експрес-гра „Україна – центр Європи”;

- 2 основні виїзди: на екскурсію в центр Одеси з прогулянкою на катамарані та похід на виставу в один із театрів (Оперний або Музичної комедії) чи цирк;

- розважально-туристичний центр «Мотузковий парк» із трасами двох рівнів складності та розважальний атракціон «Zip-line»;

- творчі майстерні та інтелектуально-розважальні клуби («стилістика», «фото-раматори», «lego-land» та ін.),

- спортивні секції, змагання, туристична естафета, Молодогвардійська Спартакіада;

- театралізовані постанови, гала-концерт XІІ Всеукраїнського дитячого конгресу „Зіркові канікули у Світі талантів” –7 липня15 березня - 4 квітня

В основі реалізації зміни – проведення історико-культорологічного конкурсу проектів Історична карта України, яку діти створять (спроектують), знайомлячись та досліджуючи здобутки українців у глибоких пластах:

 

  • мистецтва
  • техніки
  • побуту
  • спорту

 

Пласт Скарби українського мистецтва” презентуватиметься конкурсом української пісні «Співуча нація», імпровізованим кафе-читальнею «Літературна весна», тематичними радіоефірами та усним журналом „Культурне відродження України”.

 

Пласт  Скарби української науки та технікивиллється у гру-дослідження „Топ-20 цікавих фактів про водні ресурси України”;  еко-кампанію „Ми за чисте довкілля!”; квест-гру з використанням GPS- навігатора „Аспект успіху – логіка та ерудованість”,  дебатний турнір „Технічні науки важливіщі за гуманітарні”, виставку дитячих робіт „Винаходи, які змінять нашу країну”;  конкурсну програму  „Цікаві винаходи українців”.

 

Пласт  Скарби українського побутусприятиме створенню музею експонатів „Видатні постаті України”, закружляє у  пізнавально-ігровій каруселі „Різнобарвна Україна”, запросить до форум-театру „Стань кращим заради себе”; інтерактивного кафе „Смачна» Україна”та на етновечірка з показом мод „Життя у стилі Етно”.

 

Пласт Скарби українського спортузапропонує азартні змагання з геокешингу та туризму, шахово-шашковий  турнір, експрес-гру «Незвичайні види спорту”.

 

Протягом зміни діти ознайомляться із особливостями заснування та відзначення цікавих міжнародних неофіційних свят – Днів дитячої книги, птахів, сміху, водних ресурсів, лісів, поезії, ляльок, театру. 1 квітня хлопці й дівчата матимуть можливість у великому колі друзів відсвяткувати предтечу Великодня Вербну неділю.

7 квітня - 27 квітня

Разом відзначимо світлі свята Благовіщення та Великодня.

 

Будемо реалізовувати ділову гру „Мрій.Дій.Досягай”, яка містить 7 практично-теоретичних модулів:

І модуль (організаційний) „Сміливо - М Р І Й!” 
ІІ-VI модуль (теоретично-практичний) „Не будь пасивним - 
Д І Й! ”
VІІ модуль (підсумково-рефлексійний)
„Успіх поряд - Д О С Я Г А Й!”

 

Щоб розпочати гру, у кожному загоні буде презентована інтерактивна "ПРОФЕСІОГРАМА", яка допомагатиме знайомитися із великою кількістю спеціальностей і видів діяльності. Виконуючи розмаїття таборових справ, діти примірятимуть на себе ролі представників різних професій, обговорюватимуть свої відчуття та результати діяльності на періодичних "Профтаймах".

 

Запропонуємо кожному взяти участь у безлічі пізнавальних та творчих справ:

- конкурсі коміксів "Шляхи здобуття професії";
- тренінгових заняттях "Час навчатися";
- акції "Упізнай професію";
- пісенно-ігровій програмі „Ярмарок професій”;
- журналістському розслідуванні „Профfest”;
- тренінзі "Потррет професіонала" та багатьох інших.

 

Задумаємося про глибокий зміст особливих дат календаря – Дня звільнення Одеси від фашистських загарбників (10.04), Міжнародного дня пам’яті жертв концтаборів (11.04), Дня пам’яті Чорнобильскої трагедії (26.04).

 

Приєднаємося до відзначення Міжнародного Дня Землі (22 квітня) і зробимо свій внесок у те, щоб планета була чистішою! У Всесвітній день книги та авторського права (23 квітня) зустрінемося за "круглим столом" із величезним поціновувачем книги, письменником, журналістом, волонтером Євгеном Стеблівським.

 

А ще – театри, екскурсії, прогулянки морським берегом, шоу-покази, конкурси, дискотеки, новий туристично-розважальний комплекс мотузковий парк!!! Приїжджайте, чекаємо!


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас