Анонси

Україна починається з тебе 6 серпня

VІIІ тематична зміна «Україна починається з тебе»  проводиться в УДЦ «Молода гвардія»  з 6 серпня по 26 серпня  2017 року.

 

Заходи програми зміни об’єднані у тематичні блоки: «Україна – це я», «Україна – це моя родина»,  «Україна - рідний край», «Україна починається з мене». Акцентами програми стануть молодіжний кінофест «Чорноморська хвиля»,  вернісаж талантів „Краща молодь світу” (до дня молоді та ювілею табору «Зоряний»), цикл ерудит-турнірів „ІнтелектРух”.

 

Заходи із відзначення календарних та релігійних свят і пам’ятних дат:

-Свято Маковія та Свято Спаса в межах підготовки до заходів:

ранкові розмови, тематичний обід з освяченням яблук та меду, фотокрос «Рекордне яблуко».

-25 річчя І всеукраїнського форуму українців  - виготовлення  символу єдності «Барвиста Україна»

-День Державного Прапора України – урочисте підняття Державного Прапора України, інтерактивний практикум «Дружня нація», журналістські розслідування «Чому я - це Україна».

-День Незалежності України – музей живих скульптур «Традиційна Україна», станційна гра «Святкуємо разом!», пізнавально-ігрова карусель «Різнобарвна Україна», показове шоу «Я, родина, край, Україна».

 

Окрім вищезазначених днів, в дитячому центрі будуть проведені і інші тематичні дні: «Подорож планетою Добродар»,  «Свято у колі друзів»(свято іменинників зміни),  «Таємниці чорноморських хвиль»,  «Зі спортом дружиш - здоровим будеш», «Час для дій та ідей».

 

На зміні також передбачено проведення ряду окремих зваходів для дітей- переможців Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змагань „Олімпійська зміна” та дітей хворих на цукровий діабет.  Крім того, у співпраці з Одеським обласним центром патріотичного-виховання дітей та молоді в центрі буде проведено  фестиваль-форум „Нащадки козацтва”.

Усі ми діти твої, Україно! 14 липня

VII тематична зміна проводиться в УДЦ «Молода гвардія» з 14 липня по 3 серпня 2017 року при співпраці з Міжнародною освітньо-культурною Асоціацією.

 

Зміна спрямована на формування у підростаючого покоління  патріотизму, любові до України, шанобливого ставлення до української мови і української культури та толерантного відношення до мов і культур інших національностей, які проживають в Україні.

 

У межах програми зміни буде проведено ряд заходів, різних за тематикою, формою, напрямком та рівнем реалізації. Під час відпочинку діти стануть активними учасниками  ігрових програм, творчих гуртків, спортивних ігор, змагання, майстер-класів, ток-шоу, творчих, інтелектуальних та показових заходів.

 

В рамках зміни пройдуть Дні національних мов та культур, які спрямовані на виховання у дітей толерантного відношення до культури інших народів та знайомство їх з колоритом і традиціями інших країн. Дні національних мов та культур передбачають заходи за наступними рубриками: «Національна кухня», «Співочі нації», «Традиції народів України», «Джерела народної мудрості», «Національна мода». Цікавими будуть також традиційні таборові тематичні дні: День моря, День України, День іменинника та День туризму та спорту.

 

Розвити нові здібності та відкрити в собі таланти, хлопці та дівчата зможуть відвідавши  тимчасові дитячі об’єднання, які представлені у різних напрямках діяльності: прес-центр, радіогазета, арт-дизайн, спорт клуб та ін. На усіх чекає насичена культурно-екскурсійна програма, яка передбачає виїзди на оглядову екскурсію в місто з прогулянкою на катері, відвідування цирку та театру опери та балету.

 

У рамках VIІ тематичної зміни пройде фінал ХІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!». 

 

Наш вибір – європейська Україна 21 червня

Фінал Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у Світі талантів»
Гра-подорож «Мандрівка Європою».

 

Заходи програми зміни об’єднані у тематичні блоки (зупинки): «Цікава географія», «Європейський словник, «Менталітет європейця», «Мистецтво і наука», «Звичаї і традиції», «Національна кухня», «Спортивні досягнення».

Результатом подорожі стане створення асоціативного порівняльного журналу «Європа – від «А» до «Я».

 

У межах гри діятиме клуб «Єврохвиля»: поглиблення знань про особливості країн Європи через цікаві форми роботи: інтерактивні ігри, кросворди, конкурси, складання пазлів та ментальних карт, виготовлення тематичних плакатів, знайомство з геральдичними знаками, перегляд пізнавальних фільмів, участь у вікторині, квест-грі тощо.

 

Заходи із відзначення календарних та релігійних свят і пам’ятних дат:


- до Дня Конституції України: урочистості у таборах «Україна одна- єдина», віртуальна подорож «Автор першої української конституції - Пилип Орлик», конкурс інсталяцій «Конституція дітям», флешмоб «Знаю, дотримуюся, користуюся», свято творчості «Ми – діти України»;


- тематичні заходи «Купальський віночок» в межах підготовки до свята: колективно-творча справа «Марена на Івана», танцювально-розважальна програма «Ой, на Івана, та й на Купала», Купала», святкові забави біля багаття на березі моря «На Івана на Купала нічка мала», шоу талантів «Накрапала на Купала з неба янгольська роса»;


- «Шануємо історію – дбаємо про майбутнє» до 100-річчя національно-визвольної революції 1917-1921 рр. та Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни


Екскурсійна програма: відвідування театру опери та балету, Одеського міського цирку, прогулянки центром міста Одеси із поїздкою на катамарані.


Підсумкові заходи зміни: виставка «Територія творчості» творчих робіт учасників гуртків, підсумкові програми у таборах «Знаю про Європу все», презентація журналу «Європа від «А» до «Я».


Усі заходи тематичної зміни стануть майданчиками для формування соціальних компетенцій дітей і сприятимуть розвитку творчої, соціально активної та обізнаної особистості.

Україна олімпійська 29 травня

Формування і забезпечення умов для залучення до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда спорту як виду дозвіллєвої активності, адаптація та реабілітація дітей-інвалідів та дітей, які потребують особової уваги та підтримки у суспільстві саме такою є мета V тематичної зміни «Україна олімпійська», яка проходитиме з 29 травня по 18 червня в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».


Особлива увага буде приділена святкуванню Міжнародного дня захисту дітей. В програмі святкування:
– урочисте відкриття 5 тематичної зміни «Україна олімпійська» та фінальних змагань ХХІV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів. Урочисті вітання з нагоди Дня захисту дітей.
– запуск повітряних зміїв фотографування з видатними спортсменами України;
– прес-конференція учасників ХХІV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з видатними спортсменами України;
– зустріч відпочиваючих дітей з координаторами проектів ОБСЄ у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини;
– створення інсталяцій «Зі спортом дружиш – здоровим будеш»;
– робота дитячих майданчиків «Щасливі діти – щаслива країна» до Дня захисту дітей:
– фестиваль малюнків (малюнки на асфальті та малюнки мага-листівок від таборів);
– ігрові зони;
– творчі майстерні (вчителі школи та керівники гуртків);
– караоке;
– спортивні майданчики;
– відкриття наметового містечка дитячого центру;
– виставка мега-листівок від таборів та відеозвіт роботи дитячих майданчиків;
– святковий концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди відкриття літнього оздоровчого сезону 2017року.


Усі відпочиваючі стануть активними учасниками «Молодогвардійської олімпіади», яка проходитиме у п’ять етапів: футбол, волейбол, легка атлетика, туризм та настільні ігри.
Крім цього на дітей чекає: участь у дебатному турнірі, форум-театрах, квестах, станційних іграх, акціях, флеш-мобах, сюжетно-рольових іграх та цікава екскурсійна програма.
В рамках зміни відбудуться Фінальні змагання ХХІV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів.


Підсумком зміни стане концертна програма – нагородження переможців «Молодо гвардійської олімпіади».

 

Збережемо рідний край 2 травня

 З 02-го до 22 травня 2017 року в дитячому центрі «Молода гвардія» проходитиме IV тематична зміна «Збережемо рідний край», основною метою якої є розвиток екологічної свідомості, формування відповідального і бережливого ставлення до природи та людини, формування готовності до активної природоохоронної діяльності.

В основі програми тематичної зміни - інтерактивна гра «ЕКОПоліс», результатом якої стане будівництво віртуального екологічного містечка.

Програма об’єднує 4 тематичних блоки:
- Перший квартал – ЕКО будиночок в рамках якого відбудуться заходи: колективно-творча справа «Ти – архітектор!», ток-шоу «Книга скарг планети Земля», станційна гра «Сміттєві лабіринти», кінолекторій «Дім».
- Другий квартал – ЕКОліс в рамках якого відбудуться заходи: загонова справа «Лісова етика», пісенно - ігрова програма «Лісова пісня», інтерактивне голосування «100 порад собі», загонова справа «Легені планети», конкурсна програма (показ мод) «В гостях у лісового короля».
- Третій квартал – ЕКОозеро в рамках якого відбудуться заходи: квест «Блакитна планета», загонова справа «Найціннійший скарб людства», інтерактивний музей живих скульптур «Маленькі помилки – великі наслідки», конкурсна програма «Голос природи».
- Четвертий квартал – «ЕКОфауна»: форум-театр «Друзі наші меньші», ток-клуб «Наші домашні улюбленці», флеш - моб «Мій рідний край», загонова справа «Червона книга України», майстер-клас «Розумний споживач», аукціон екоідей «Роби вірно!».

Підсумком гри стане міжтаборова презентація екологічний проектів «ЕКОПоліс 2017», на якій кращі загони будуть презентувати свої проекти екологічних містечок майбутнього.

Також під час зміни буде реалізовано програму Всеукраїнського форуму юних екологів «До кришталевих джерел»: змагання команд (різновікових) у екологічному флеш-мобі з питань енергозбереження, засідання Дитячого екологічного парламенту «Створюємо національний природний парк», День Чорного моря, екологічний квест «Зелений фургон». Кожна дитина – учасник форуму отримає відповідні сертифікати про участь у цих цікавих та пізнавальних заходах.

8 та 9 травня в дитячому центрі шануватимуть пам’ять загиблих у Другій світовій війні 1939 -1945 років.


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Е - Бібліотека

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас