Анонси

15 березня - 4 квітня

В основі реалізації зміни – проведення історико-культорологічного конкурсу проектів Історична карта України, яку діти створять (спроектують), знайомлячись та досліджуючи здобутки українців у глибоких пластах:

 

  • мистецтва
  • техніки
  • побуту
  • спорту

 

Пласт Скарби українського мистецтва” презентуватиметься конкурсом української пісні «Співуча нація», імпровізованим кафе-читальнею «Літературна весна», тематичними радіоефірами та усним журналом „Культурне відродження України”.

 

Пласт  Скарби української науки та технікивиллється у гру-дослідження „Топ-20 цікавих фактів про водні ресурси України”;  еко-кампанію „Ми за чисте довкілля!”; квест-гру з використанням GPS- навігатора „Аспект успіху – логіка та ерудованість”,  дебатний турнір „Технічні науки важливіщі за гуманітарні”, виставку дитячих робіт „Винаходи, які змінять нашу країну”;  конкурсну програму  „Цікаві винаходи українців”.

 

Пласт  Скарби українського побутусприятиме створенню музею експонатів „Видатні постаті України”, закружляє у  пізнавально-ігровій каруселі „Різнобарвна Україна”, запросить до форум-театру „Стань кращим заради себе”; інтерактивного кафе „Смачна» Україна”та на етновечірка з показом мод „Життя у стилі Етно”.

 

Пласт Скарби українського спортузапропонує азартні змагання з геокешингу та туризму, шахово-шашковий  турнір, експрес-гру «Незвичайні види спорту”.

 

Протягом зміни діти ознайомляться із особливостями заснування та відзначення цікавих міжнародних неофіційних свят – Днів дитячої книги, птахів, сміху, водних ресурсів, лісів, поезії, ляльок, театру. 1 квітня хлопці й дівчата матимуть можливість у великому колі друзів відсвяткувати предтечу Великодня Вербну неділю.

Різдвяний калейдоскоп 06 грудня

ХІІІ тематична зміна «Різдвяний калейдоскоп» триватиме в ДП «УДЦ «Молода гвардія» 06 по 26 грудня 2017 року.

Зміна спрямована на створення умов для розвитку світогляду, виховання ціннісного ставлення до культурної спадщини українського народу та народів світу шляхом організації активного відпочинку та оздоровлення.

 

В основі програми зміни - сюжетно-рольова гра „Різдвяна подорож”. Головна ідея полягає у здійсненні уявної мандрівки континентами, в ході якої діти ознайомлюються з культурним життям народів світу, зокрема з традиціями святкування Новорічний та Різдвяних свят. 

 

В рамках зміни будуть відзначатися тематичні дні за календарем визначних дат насичені рядом заходів, різних за тематикою, формою, напрямком та рівнем реалізації:  День Збройних Сил України,   Міжнародний день цивільної авіації, Міжнародний день захисту прав людини, Всесвітній день футболу, День Апостола Андрія Первозданного, Міжнародний день чаю,  День Святителя Миколая Чудотворця, Католицьке Різдво Ісуса Христа.

 

Не менш насиченою буде шкільна програма, яка  включатиме такі освітньо-виховні заходи:  робота творчого стенду «Світ ловив мене, та не спіймав» (до 295-річчя з Днем народження Григорія Сковороди), інтерактивне заняття «Хочу бути IT-шником, як...», інтерактивна гра «Математичний ринг», інформаційні хвилини «Відомі українці», Новорічний концерт «Let’s speak English».

 

Фіналом зміни   буде  виставка дитячих робіт „Новорічно-різдвяний вернісаж”,  театралізоване дійство до дня Народження Ісуса Христа, Різдвяний вертеп по молодогвардійськи „Дозвольте, пане господарю заколядувати” та святкова шоу-дискотека „Новорічна ніч казкова”, які подарують дітям новорічний настрій.

Україна пам’ятає – світ визнає 21 листопада

ХІІ тематична зміна „Україна пам’ятає – світ визнає” проводиться в Українському дитячому центрі „Молода гвардія ” з 13 листопада по 3 грудня 2017 року.

 

У ході зміни планується реалізація ряду заходів до Дня гідності і свободи (урочиста лінійка "Україна. Пам'ять. Свобода. Гідність"; круглий стіл «Україна – вчора, сьогодні, завтра»; презентація фотопроектів «Україна – країна нескорених»; концертна програма «Мрія про Україну»; тематичний вечірній вогник «За покликом серця») та  Дня вшанування пам’яті жертв голодомору (тематичні акції «Ми пам’ятаємо!», презентація літературних  проектів «Час правди. Голодомор»; участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку»; тематичний вечір у загоні  «Свічка пам’яті»).

 

У програмі зміни – цикл ігрових програм «Школа толерантності», заходи за участі «ПрАТ «Одеська кіностудія» (до Міжнародного дня толерантності), тренінгові заняття «Школи прав людини» за участі ОБСЄ (до  Всесвітнього дня дитини) та заходи, спрямовані на соціально-психологічну реабілітацію дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення (програма „В обіймах країни дитинства”). Цікавими стануть тематичний день Японії в Україні (згідно указу Президента України  Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні) та святкування Всесвітнього дня дитини з презентацією арт-проектів (соціальних постерів) «Я знаю свої права!» і святковою програмою «Kid’s dance».

 

Легкістю та традиційною таборовою енергетикою будуть наповнені танцювально-розажальні програми «У ритмі дружби»; «Карта дружби»,  «Ми – найкраща молодь світу»;  ігротека «Ми різні усі»,  стилізована вечірка «Модна українська тусовка». Діятимуть творчі гуртки, спортивні секції та інтелект-клуби, пройде дебатний турнір, проводитимуться спортивні змагання, відбуватимуться екскурсії містом Одеса та відвідини Одеського державного цирку…

 

У дитячому центрі будуть створені необхідні умови для змістовного відпочинку,  соціальної самореалізації та творчого самовираження дітей, що стануть учасниками листопадової зміни 2017 р.

Свобода слова – прояв демократії 21 жовтня

ХІ тематична зміна пройде з 21 жовтня по 10 листопада 2017 року в „Українському дитячому центрі „Молода гвардія” відповідно до програми, яка передбачає організацію інтерактивної сюжетно-рольової гри „Дитячі ЗМІ». За сюжетом гри кожен загін створить редакцію за вибором (газета, журнал, радіо, теле і т.п.), в межах якої працюватиме над розробкою власних проектів, а також візьме участь у виховних заходах різного спрямування.


Для ефективної діяльності дитячих редакцій відбудуться ряд майстер-класів та інших видів діяльності, спрямованих на формування медіа-грамотності: майстерня зі створення новин (для дітей молодшого та середнього шкільного віку); практикум „Ази фото та відеозйомки”; майстер-клас „Шпаргалка для критичного мислення” (для дітей середнього шкільного віку); тренінг „Маніпуляції в медіа. Як навчитися протистояти”; інформаційна година „Тенети Інтернету” , загонові справи-тренінги „Як працювати з Вікіпедією”.


Особливо відповідальною має стати діяльність загальнотаборового дитячого прес-центру: у Міжнародний день припинення безкарності за злочин проти журналістів відбудеться круглий стіл „Свобода слова – прояв демократії”, а до Дня працівника соціальної сфери – прес-конференції з адміністрацією ДП „УДЦ „Молода гвардія” „Світ дитинства”.


Цікавим за змістом і способом реалізації стане конкурс дитячих проектів „ЕКОНОМічно” у тісній співпраці із одним із державних банків, а до Міжнародного дня Чорного моря учасники ТДО „ЕКОlive” матимуть зустріч із представниками інституту морської біології НАН України та міжнародної організації EMBLAS та візьмуть участь у грі-дослідженні „Топ-20 цікавих фактів про море”.


Легкий відпочинковий настрій створюватимуть традиційні табірні програми і постанови до Дня іменинника, навчимося святкувати День чоловіків, насиченим азартом буде День туризму із доланням смуги перешкод та змаганнями з геокешингу… І ще багато пізнавальних та розважальних справ очікуватиме хлопців і дівчат протягом всієї зміни!..


Особливий акцент у програмі зміни матиме робота із дітьми із зони АТО та дітьми переселенцями відповідно до програми соціально-психологічного супроводу дітей, постраждалих внаслідок АТО та дітей внутрішньо-переміщених осіб „В обіймах країни дитинства».


Підсумком зміни та роботи загонових редакцій стане медіа-пазл-шоу «Інформаційний простір «Молодої гвардії».

Козацького роду нащадки 28 вересня

Х тематична зміна «Козацького роду нащадки», яка триватиме з 28 вересня по 18 жовтня 2017 року в УДЦ «Молода гвардія», спрямована на розвиток у дітей культурної ідентичності  шляхом поглибленого вивчення історії, культури та побуту українського козацтва.

 

Програма зміни надасть можливість кожній дитині спробувати себе у ролі юних козачат та відчути смак справжнього Січового життя, сповненого козацьких традицій, лицарських звитяг і характерницьких таємниць. 

 

Протягом зміни буде проходити спортивно патріотична гра «Ми -  козацького роду нащадки», в основу якої  покладено козацьку військову підготовку, яка сприяє фізичному, патріотичному та духовному вихованню молоді. Учасниками гри стануть діти всіх вікових категорій, які  бажають прийняти участь у спортивних змаганнях гри.

 

Визначним днем тематичної зміни стане святкування Дня українського козацтва, в рамках якого діти візьмуть участь у Ярмарку розваг а також танцювальному флеш-мобі "Український гопак". Підсумком дня стане захід – урочиста церемонія до  Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни, а також тематичні вечірні вогники у загонах «Свічка пам’яті» присвячені Дню молитви за всіх полеглих за волю та державність України.

 

У рамках зміни відбудеться:

  •  Всеукраїнський форум учнівських трудових об’єднань
  •  Заходи Міжнародного дитячого кінофестивалю «Next»:

12 жовтня – допрем`єрний показ фільму «Сторожова вежа» для учасників кіноклубу

16 жовтня – Лінгвістичні сторінки Міжнародного дитячого кінофестивалю «Next» «Фільм мовою оригіналу» 

 

У ході зміни планується реалізація програми соціально-психологічної реабілітації „В обіймах країни дитинства” для дітей із населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, яка включатиме активний психологічний супровід та цільові освітньо-виховні заходи.

 


  Спілкування

  Здоров'я

  Екскурсії

  Творчі студії

  Е - Бібліотека

  Дозвілля

 Спорт

  Щоденник

  Очима дітей

  Фото

  Відео

  Про нас